Internet Download Manager - SPAM
#1
Wczoraj pisałem o problemach z tym programem , chodziło o samoistne ściąganie się artykułów w formacie PDF, zainstalowanie nowszej wersji nie pomogło , przeinstalowanie również, jestem pewien iż aplikacja ta spamuje ! Wczoraj wiele testów przeszedł program i stwierdzam iż jest to na pewno rodzaj spamu. Producenci prowadzą nieczystą politykę. Zmieniłem program na GetRight i jestem b.zadowolony . Odradzam wszystkim korzystania z IDM.
Odpowiedz
#2
Może trafiła się Tobie wersja extra zawierająca jakiś dodatek? Z jakiego źródła ściągałeś program? Jaka to była dokładnie wersja?
Odpowiedz
#3
Pablosss napisał(a):Może trafiła się Tobie wersja extra zawierająca jakiś dodatek? Z jakiego źródła ściągałeś program? Jaka to była dokładnie wersja?


Najnowsza wersja 17.5 ze strony producenta, starsze wersje również w moim przypadku rozsyłały spam .
Odpowiedz
#4
To IDM u Ciebie w końcu ściąga na dysk PDF-ki bez Twojej wiedzy czy spamuje?
Odpowiedz
#5
Pablosss napisał(a):To IDM u Ciebie w końcu ściąga na dysk PDF-ki bez Twojej wiedzy czy coś rozsyła? Raz piszesz tak a raz tak Smile


Ściąga zatem można rzec , że producent rozsyła do użytkowników spam .
Odpowiedz
#6
Sprawdzałeś może skąd ściąga te PDF-ki i co one zawierają?
Odpowiedz
#7
Pablosss napisał(a):Sprawdzałeś może skąd ściąga te PDF-ki i co one zawierają?


Informacje na temat technologii, bezpieczeństwa, ogólnie o świecie . Dla mnie był to jasny sygnał iż koniecznie muszę zmienić program, będąc on-line zdarzyło się, że w przeciągu godziny dostawałem po 3-4 dokumenty. Ufałem IDM i był to dla mnie b.dobry program, jednak wczorajszy dzień wiele zmienił, nie powrócę już na pewno do niego, poza tym zainstalowałem GetRight - najnowsza wersja jest co prawda już trochę stara jednak działa znakomicie z nowym liskiem co więcej program posiada o wiele więcej ciekawszych funkcji od IDM i również jest w języku PL . Zauważyłem również iż system szybciej startuje .
Odpowiedz
#8
Napewno ściągałeś ze strony producenta?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Piszą, że "Internet Download Manager has NO spyware or adwareinside of it"

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#9
Na pewno, więcej nie powrócę do tego programu . Niezależnie od wersji czy źródła za każdym razem wysyłali do mnie SPAM .
Odpowiedz
#10
Jesteś pewien że spam przychodził od producenta? Sprawdzałeś to?
Odpowiedz
#11
Pablosss napisał(a):Jesteś pewien że spam przychodził od producenta? Sprawdzałeś to?


Nie wiem czy od producenta - pewnie nie ale musi być to związane z nimi .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości