programyzadarmo-legalnie 26.08.2009 niespodzianka
#21
LikwidatoR napisał(a):Kasper 6 jest aktualizowany do konca roku 2009, kasper wersja 7 do konca 2010Smile


Tere fere Tongue Jeśli chcecie zobaczyć do kiedy jaka wersja jest wspierana to kliknijcie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
#22
Kaspersky 2010 w polskiej wersji będzie dopiero we wrześniu.
#23
tylko że wersja 6 jest pod systemy serwerowe i aktualizacje na pewno będą bo nowszej wersji po prostu nie ma
#24
Wersje serwerowe są rzadziej wydawane a co za tym idzie są inaczej oznaczane niż wersje dla użytkowników indywidualnych.
#25
są tak samo oznaczone wersja 6 home i 6 workstation jest to ta sama wersja tylko do innych zastosowań oba produkty mają dokładnie ten sam silnik i korzystają z tych samych baz
#26
Tylko tylko że wersja 6 dla np użytkowników domowych już nie jest wspierana z racji tego że są już dużo nowsze wersje tego programu dla takich użytkowników.
#27
nie jest wspierana ale zaktualizować można
#28
Pablosss napisał(a):
LikwidatoR napisał(a):Kasper 6 jest aktualizowany do konca roku 2009, kasper wersja 7 do konca 2010Smile


Tere fere Tongue Jeśli chcecie zobaczyć do kiedy jaka wersja jest wspierana to kliknijcie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.


Patrz nie jest wspierana przez support, ale bazy wypuszczaja wirusow jeszcze w wersji 6 do konca tego roku.Smile
#29
bazy będą dostępne na pewno o wiele dłużej bo nie zanosi się żeby w najbliższych miesiącach pojawiła się nowa wersja workstation
wychodzi więc na to ze v6 była wersją najstabilniejszą i najbardziej niezawodną i mimo że mamy już 3 generacje produktów kasperskyego to żaden z nich nie dorównał w tym swojemu poprzednikowi
#30
6 byla najlepsza , fajnie skanowala, wykrywalnosc wyśmienita była, nie zamulala nic. Co do koljnych wersji2009 nie dorownywala na pewno, 7 zas nie dorownywala pod wzgledem skanowania iwymagan, lecz najnowsza 2010 dorownuje wedlug mnieSmile
#31
Hej.

Natknąłem się na wątek z prostego powodu.. Zgłoszono mi problem z moją stroną, że sieje trojanami.. Oczywiście okazało się że nie są to żadne trojany a problem z Kasperskim, który zbyt mocno reaguje na javascript połączony z iframe.

Źródłem były statystyki

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Ich autor już skontaktował się z producentem Kasperskiego, więc problem został wyeliminowany z najnowszą aktualizacją bazy wirusów.

Oficjalna informacja na blogu statystyk -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Reasumując - błąd lezy po stronie KIS, wspomniana strona ani żadna inna nie ma trojana.

PS
Podobny "problem" jest tutaj -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#32
Aha to juz wszystsko jasneSmile
#33
Strona

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

według KIS 2009 jest ok. Na stronienadal jest trojan (screen w załączniku).
#34
zuo - czyli ty jesteś autorem tej strony programy za darmo?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
#35
dziś sie zapisał a forum zna od dawna ten co prowadzi ta stronę
#36
Kaspersky antivirus 6 normalnie sie aktualizuje.Pobiera bazy wirusów.
Ja ma wersje 6.0.2.621
data sygnatur :2009-08-26 14:11:18

Tak pisze jak klikam na kisa 6.

Nic nie ściemniam bazy są cały czas aktualizowane.
#37
Cytat: Hej.

Natknąłem się na wątek z prostego powodu.. Zgłoszono mi problem z moją stroną, że sieje trojanami.. Oczywiście okazało się że nie są to żadne trojany a problem z Kasperskim, który zbyt mocno reaguje na javascript połączony z iframe.

Źródłem były statystyki

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Ich autor już skontaktował się z producentem Kasperskiego, więc problem został wyeliminowany z najnowszą aktualizacją bazy wirusów.

Oficjalna informacja na blogu statystyk -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Reasumując - błąd lezy po stronie KIS, wspomniana strona ani żadna inna nie ma trojana.

PS
Podobny "problem" jest tutaj -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Hehe, czyżby autor stronki do nas zaglądnął? Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
#38
mozliwe ze to jest 2 konto naszego znajomegoSmile to konto fakeSmile
#39
kto proponuje najczęsciej promocje z tej strony? i już wiadomoGrin
#40
zaeaz bedzie że to ja
LikwidatoR napisał(a):mozliwe ze to jest 2 konto naszego znajomegoSmile to konto fakeSmile


no co ty likwidator przecież czytałem jeszcze niedawno jak twierdziłeś ze to ja


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości