Dobre programy
#1
Czytając artykuły na podanej stronce zawsze lubię czytać komentarze - ostatnio pojawiają się wpisy anonimowych (nie zalogowanych)
typu szukasz qrwy do roo... albo dziewczyny lub kochanki ? Dobre programy schodzą na PSY , materiały czasami nie na temat IT
Odpowiedz
#2
Tam jest syf od dawna i to nawet nie z winy użytkowników tylko same posty redakcji to kopiuj wklej i jeszcze takie byki ortograficzne walą no po prostu nie przystoi.
Ostatnio tam na dziale IT-new Pronhuba reklamowali regularnie co 2-3 dni post..
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#3
Mam to samo odczucie...DP to coraz większy śmietnik i niestety jest to efekt przejęcia przez WP, a tym samym możliwość łatwiejszego dostępu i komentowania dla jej użytkowników. Czasem trafiają się przyzwoite teksty, które przykują uwagę, ale czytanie pod nimi komentarzy staje się mało przyjemne. Szkoda, bo to pierwszy chyba taki portal z takim zasięgiem wśród użytkowników, a ludzie powoli odchodzą stamtąd.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#4
Czy dobre programy usuwają konto które jest nie aktywne długo ?? (tylko ile)
Odpowiedz
#5
nie usuwają tylko był problem z jakimś tak znakami w nicku i zmienili nick tym osobą bez znaku i teraz starzy ludzie co sie nie logowali dawno nie wiedzą o tym konto za pewne dalej widniej zresztą po co tutaj o tym pytasz masz problem z DP piszesz do dzialu DP.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#6
oj to zle Sad
mam tam konto (ta sama nazwa) ale nie mam dostepu do e-maila
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości