LMT Anti Logger - nowość z Wietnamu
Dwie aktualizacje...wygląda na to, że autor zaczyna sie skupiać, co sugerowano mu w kilku miejscach, na bardziej skutecznych metodach ochrony, rezygnując z narzędzia "all-in-one"

Cytat:Jul 18, 2020

Hi!
LMT Anti Logger 4.5.1 released
Changelog:
  • Support .zip format when using Scan with LMT Anti Logger feature.
  • Redesigned notification window.
  • Removed the Homepage Guard feature because it is not effective.
  • Added Korean language, thanks KOLANP.com for his translation.
i z wczoraj

Cytat:LMT Anti Logger 4.5.2 released
Changelog:
  • Improved Anti Keylogger feature.
  • Improved Microphone Guard feature.
Homepage: LMT Anti Logger - A software helps protect you from malware
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Dwie szybkie aktualizacje ostatnio...pierwsza z nich wprowadza nową funkcję czyli "sandbox" dla procesów/plików rozpoznanych przez LMT jako niezaufane. Z wyjaśnień autora wynika, że to nie jest klasyczna piaskownica oparta na izolacji, ale raczej mechanizm bliższy funkcjom GeSWall czy choćby  SpyShelter.

Cytat:Hi!
LMT Anti Logger 4.6 released
Changelog:
  • Added Sandbox. Now you can run the process in Sandbox when it is detected as malicious or untrusted.
  • Updated the notification window.
[Obrazek: 1596282194830-png.244916]

Cytat:Hi!
LMT Anti Logger 4.6.1 released
Changelog:
  • Fixed a bug in the Anti Keylogger feature that caused an application crash.
https://malwaretips.com/whats-new/posts/1136046/
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
Odpowiedz
A jak to się ma do KeyScrambler Pro? - Bo teraz go używam. Jakieś porównania - lepszy, gorszy? - dużo?

Zainstalowałem na LTSC - w trybie shadow mode - mam shadow defendera najnowszego - ustawienia - duuuży plus.
Ale po włączeniu wszystkich opcji - dla testu - pobrał dodatkowo jakąś sztuczną inteligencję - ok - ale póżniej wyskoczyło powiadomienie że znalazł problem w rejestrze z plikiem Daemon.exe - to z shadow defendera - i zamroził system. Mogłem użyć tylko twardego resetu.
Nie wiem jak na rzeczywistym systemie - nie chce mi się próbować i przywracać systemu w razie W.

A jakie opinie jeśli chodzi o pierwsze pytanie?
Odpowiedz
LMT AL automatycznie blokuje pewne akcje, więc efekty mogą być różne Smile Musisz pogrzebać w opcjach i sprawdzić czy działa automat czy dostaniesz możliwość wyboru w alercie, który zobaczysz. Co do KeyScrambler - to tylko szyfrowanie klawiatury, a w zależności od wersji obsługuje mniej lub więcej programów biurowych typu edytory, przeglądarki pdf czy internetowe...w sumie chyba wg opisu max 370 określonych aplikacji. Niby aż tyle...i tylko tyle, bo za tę liczbę musisz już płacić. Program wietnamski ma tu zakres większy...w sumie nie znam ograniczeń i działa to podobnie jak w przypadku SpyShelter.
Poza tym ilość funkcji opcji działa na korzyść LMT, ale jest jedno ważne "ale"...to program o nieznanej i nieweryfikowanej skuteczności, z krótką historią rozwoju, co jednak nie oznacza, że bez wartości. Mnóstwo dobrych aplikacji w podobny sposób startowało...im więcej użytkowników, tym bardziej rzetelny i stabilny rozwój.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości