Porysowany iPhone
#1
Moja siorka cioteczna była na dworzu, koleżanka dała jej telefon, żeby sobie wysłała piosenkę, a potem telefonu (tej koleżanki) używało jeszcze 4 osoby i bawiły się cały czas razem koleżanka nie miała wątów do mojej siorki, a za godzinę przyszedł ojciec tej koleżanki, że to akurat Sandra porysowała jej telefonGrin

__________

powiedziałem facetowi, że i tak tego nie udowodni i równie dobrze, mogło to być te 4 osoby, albo jego kochana córeczka, a że się bała ojca, bo tel ma 3 dni, więc zwaliła na 1 lepszą osobę. A on do mnie że ona odkupi obudowę, a ja do niego, że w iPhonie ciężko zmienić, obudowę, i że jest to prawie niewykonalne, a tak w ogóle, po co jego córecze taki telefon, którego nie potrafi obsłużyć i nawet nie wie jak odebrać połączenieto się już nie odezwał i powiedział, Do widzenia

Zapomniałem dodać, że siorka nie wysłała piosenki, bo się nie dało i jej oddała telefon, a nie sądzę że iPhone porysował się przez ruszanie palcem po ekranie.. A ja nie będę mu fundował darmowej obudowy.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#2
No i bardzo dobrze zrobiłeś Craze
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#3
Koleżaneczka ma 10 lat.. Bała się przyznać ojcu, to zwaliła na pierwszą lepszą osobę, która ruszała telefon :/
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości