Immunet Protect Cloud antyvirus
#1
Immunet to kolejny po pandzie program antymalwer działający w tak zwanej chmurze jednak w przeciwieństwie do pandy jest bardziej konfigurowalny i może działać razem z innym posiadanym przez nas programem zabezpieczającym

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


program jest darmowy

strona domowa

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


download

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Im się chyba nudzi.
Odpowiedz
#3
jak z wykrywalnoscia?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#4
no właśnie wart wogóle uwagi?
Odpowiedz
#5

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

można sobie poczytać wygląda obiecująco co z tego wyjdzie zobaczymy program ma dopiero kilka dni więc skuteczność na razie jest niewiadoma
Odpowiedz
#6
jedyne co wiadome to nie działa na 7
Odpowiedz
#7
i to go dyskwalifikuje przynajmniej u mnie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#8
działa instaluje się w trybie zgodności z vistą
Odpowiedz
#9
czyli jak to zrobić?Mam bulid 7100
Odpowiedz
#10
jakaś nowa moda na cloud antywirus
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#11
OK juz sobie poradziłem.Avira widzi w nim jakiegoś vira.A czy tak mogę zainstalować OA?
Odpowiedz
#12
z oa tak się nie da bo ma niezgodne sterowniki
Odpowiedz
#13
no i przy instalacji jego wyskoczył mi blu screen.Pisze tam że Geswall coś.Chyba musze wrócić na xp
Odpowiedz
#14
A mi cos nie dziala. Jest napisane "Running in offline mode" Mam Xp Sp3
Odpowiedz
#15
Na 1 screnie pisze ze chroni przed 3mln 400k malware duza baza, ale jak wiecie liczby o niczym nie swiadcza jak z ComodoSmile
Odpowiedz
#16
jak nie świadczy comodo juz jest przyzwoitym i bardzo młodym antyvirem a wersja 4 która będzie w wersji beta na jeśień powinna być b.dobra
Odpowiedz
#17
Tak ale jak patrzyc na ilosc sygnatur prawie 6 mln w porownaniu do innych gdzie waha sie od 2-3 mln to skutecznosc 97% nie jestzachwycajaca, jest dobra porownujac Do Dr.Weba, sophosa, ArcaVira, i innych co skutecznosc jest mniejsza niz 97% bo tyle zazwyczaj wynosi skutecznosc w testach Comodoale niezachwyca jakw przypadku konkurencji( Avira, Kaspersky, Gdata m.in), wiec baza jaka posiada ten Immunet prawie 3.5 mln moze nie spowodowac ze bedzie super wykrywac Smile
Odpowiedz
#18
dostępna jest nowa beta z pełną obsługą windows 7

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#19
co to w ogóle ma być
tak na szybko uruchomiłem 20 zainfekowanych plików, ten program olał je zupełnie
niech spadają z taką ochroną
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#20
więc mocne produkty Pandy to mitTongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości