Immunet Protect Cloud antyvirus
#61
VenomX głupoty piszesz jakim cudem po pierwszych betach można stwierdzić czy jest dobry czy nie to nie jest kolejna wersja jakiegoś programy tylko całkiem nowy produkt więc skąd niby mają brać bazy ?

Jedynym sensownym produktem który niedawno zaczynał jest Iobit i chyba większość wie skąd brali swoje bazy...
Odpowiedz
#62
Jakim cudem ? Pisałem : Niektóre programy w wersji beta to buble, inne okazują się być lepsze i to one zazwyczaj w finalnych wersjach cieszą się powodzeniem . Po pierwszych betach program wiele mówi o sobie .Podniecasz się Zord programem, który nigdy nie będzie dobrym programem, skąd to wiem ? Po prostu to widać, na tą chwilę program kompletnie sobie nie radzi z żadnymi wirusami wątpię iż kiedykolwiek będzie sobie radził . Przykład : Preventon Antivirus- kolejny program, który nie jest antywirusem, gdyż nic nie wykrywa . Microsoft Security Essentialsw wersji BETA wykrywał wirusy i było widać iż program ma potencjał i będzie coś wart, tak samoPanda ...i wiele innych aplikacji .

Cytat: Iobit


Sypie tak FP, że nigdy bym nie skorzystał z takiego dziadostwa .
Odpowiedz
#63
Microsoft Security Essentials to nie jest nowy produkt tylko kolejna wersja
Odpowiedz
#64
Jednakże pierw pojawił się w wersji BETA, tak samo PANDA, która od początku coś wykrywała i było widać iż będzie to w miarę dobry antywirus .
Odpowiedz
#65
Pojawił się jako beta ale jest to nowa wersja produktu który był dostępny już od kilku lat więc nie jest to nowość

Z kolei panda startowała z bazą około 6 milionów szkodników do tego technologie cloud stosowała juz od co najmniej 2 lat w płatnych rozwiazaniach więc sytuacje tez jest całkiem inna
Odpowiedz
#66
Zord - wyluzuj. Przekonasz się w przyszłości.
Odpowiedz
#67
Dostępna jest nowa wersja beta 1.0.24
download 32 bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

64 bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


nowością w tej becie jest wprowadzenie silnika heurystycznego ETHOS z tego co pisza pozwoli to w ciągu kilku tygodni na znaczne podniesienie wykrywalności (zagrożenia wykryte heurystycznie mają być wysyłane do ich laboratoriunm i dodawane do baz online )

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#68
używa ktoś tego?
Odpowiedz
#69
ja sobie instaluje od czasu do czasu Tongue
Odpowiedz
#70
aj bo mysle nad zmianą aviry na coś "inniejszego"
Odpowiedz
#71
immunet 1.0.25 beta
32bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

64 bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Fixed an installer issue where some driver failures were occurring on non-native English OS installs.
Fixed an ''Offline Mode'' issue related to DNS under certain platforms.
Increased efficacy of the ETHOS engine and reduced it''s memory footprint.
Fixed an issue with the local system cache which causes some look-ups to fail.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#72
dostępna jest nowa wersja beta 1.0.26

wersja 32 bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

wersja 64 bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Fixed an installer issue where some driver failures were occurring on Windows XP SP3 systems.
Changed our installation process to ensure cleaner removal and installation of drivers.
Changed our internal logging to add additional wide character support.
Addressed 54 additional issues reported in field from previous builds.
Added additional conviction logic into our back office.
Rounded out support for OEM functionality.
Odpowiedz
#73
WitamSmile
Jakiś tydzień temu szukałem jakiegoś darmowego antywirusa, który mógłby zastąpić triala eset smart (dziś zakończył się okres próbny...).
Jako, że mój wiekowy komp z 192 sdram nie może sobie pozwolić na wiele potrzebny mi był naprawdę lekki av. Znalazłem to coś i przez ten tydzień wspólnej pracy ESS i Immunet muszę powiedzieć, że Immunet wychwytywał zagrożenia tak jak ESS (ściągałem różnego rodzaju paczuszki zainfekowane dostępne na tym i czy innych forach i nie przepuścił ani jednej:rolleyes: ) przy tym jest naprawdę leciutki bo iptray.exe zabiera 212KB ram i 7740KB wirtualnej a agent.exe odpowiednio 1472 i 11136.
Do tego oczywiście zainstalowałem zaporę... ale to już inny temat...
Odpowiedz
#74
Ale miałeś już tę nową wersję? Tę połączoną z ClamAV? Pytam, bo ta najnowsza jest naprawdę bardzo sympatyczna i lekka...tylko jakoś ustawić jej nie za bardzo można i nie znalazłem innego skanowania poza szybkim "flash scan" czy coś takiego.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#75
Chyba nie... no bo ja to instalowałem 1 marca... Czyli korzystam z 1.0.26... Nom, i racja - poza tym prostym skanerem nie ma innego... Miejmy nadzieję, że w finalnej wersji to się poprawi...
Odpowiedz
#76
Zainstalowałem Immunet Protect i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczony, do tego ponad 12 milionów zagrożeń i tak rosną sobie te liczbySmile AV Cloud to naprawdę niezły wynalazek, nie wyobrażam sobie zwykłego antywirusa z taki bagażemWink bez aktualizacji, zbędnego ściągania mb baz wirusów, po prostu instalujesz i maszWink
U mnie działa razem z CIS-em i współpracują ze sobą bardzo dobrze.
Odpowiedz
#77
już 12 mają ? bardzo szybko sygnaturek im przybywa Smile
Odpowiedz
#78
Na chwilę obecną :

92,293 użytkowników(włącznie ze mnąTongue)
12,158,401 zagrożeńSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#79
Jakiś tydzień temu było chyba 84 tys. userów...rośnie widać dość szybko Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#80
Fajnie identyfikuje programy zainstalowane na kompieGrin...u mnie znalazł coś o czym w życiu nie słyszałemGrin:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości