Jak rozszerzyć okienko w Virtualbox
#1
Siemka Panowie.. bawię się Ubunciakiem ostatnio na Virtuaboksie, calkiem fajny ten system.. jest tylko jedno "ale" - mam za małe okienko podczas użytkowania Virtualboksa (800x600). Da się to jakoś powiększyć do 1280x1024 ?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#2
Coś Ci się pomyliło. To chyba nie jest progs zabezpieczający Wink. Okienka chyba się nie da rozszerzyć, bo wtedy będzie czarna ramka.

Dobry system - o Ubuntu czy VB?
Odpowiedz
#3
Plati napisał(a):Siemka Panowie.. bawię się Ubunciakiem ostatnio na Virtuaboksie, calkiem fajny ten system.. jest tylko jedno "ale" - mam za małe okienko podczas użytkowania Virtualboksa (800x600). Da się to jakoś powiększyć do 1280x1024 ?


CTRL+F nie dziala?
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#4
nie dziala - powieksza sie jedynie okienko z Windowsa -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mnie chodzi o to, żeby okienko z Ubuntu się powiększyło.
adam_993 napisał(a):Dobry system - o Ubuntu czy VB?


Ubuntu. Mialem już kilka miesięcy temu, ale zainstalowanego. Teraz próbuję go w VB.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#5
zainstaluj sobie ubuntu w windowsie jak ci się znudzi to wystarczy odinstalować jak normalny program
Odpowiedz
#6
zord napisał(a):zainstaluj sobie ubuntu w windowsie jak ci się znudzi to wystarczy odinstalować jak normalny program


instalowalem kilka miechów temu. Znudzil mi sie po 2 tygodniach, chcialem go odinstalować wg instrukcji z Google, no ale po tej operacji Windows nie wstał - brakowało hal.dll
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#7
jak są problemy przy odinstalowywaniu to wystarczy skasować pliki które utworzył i usunąć wpis z bootmenagera wtedy na bank nic się nie popsuje
Odpowiedz
#8
nie wiem jak to zrobić Tongue a poza tym w Ubuntu nie działa mi scroll w myszce (żeby kliknąć na kólko i przesunac myszke zeby sie samo przewijalo), tylko musze przewiac palcem.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#9
jak masz xp otwierasz plik boot.ini powinien być na dysku rozruchowym (jest ukryty)i kasujesz linijke textu dotyczącą ubuntu
na viście/ 7 używasz np tego

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#10
ale ubuntu zostaje na dysku twardym?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#11
tak ale wystarczy skasować folder gdzie jest zainstalowany i to wszystko
Odpowiedz
#12
O ile wiem, Wubi tworzy wirtualną partycję. Widoczna jest w Eksploratorze Windows jako dodatkowy folder.
Odpowiedz
#13
virtualbox guest additions
Odpowiedz
#14
Albo quemu z akceleratorem kqemu. Ale wersji dla Windows nie ma!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości