Online Armor znowu za darmo:)
#1
nie wiem tylko dlaczego ale po wspisaniu kodu itp. na końcu pozostaje mi jeszcze zapłacić jakieś 10 dolcówSmile wie ktoś może co z tym zrobić? promocja trwa do jutra...
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#2
Zapewne wybrałeś AO na dwa lata.
Odpowiedz
#3
z całą pewnością na jeden rok... tutaj chodzi on ten podatek - przy rejstracji podałem kraj Polska może o to tutaj chodzi bo z jakiej innej paki chcieliby, żeby płacił podatek??
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#4
bierni86 napisał(a):nie wiem tylko dlaczego ale po wspisaniu kodu itp. na końcu pozostaje mi jeszcze zapłacić jakieś 10 dolcówSmile wie ktoś może co z tym zrobić? promocja trwa do jutra...


Czytać dokladnie co jest napisane:

Cytat: starting Tuesday, August 18, through Thursday, August 20, you will benefit from $29.95 off the original price of either of the two products.

Znizka -$29.95 na OA lub OA++.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#5
No i Creer nam wyjaśnił całą ''tajemnicę'' 10$ czyli nie za darmo tylko ze zniżką, coś nasz bloger ostatnio ma gorsze dni Wink.
Odpowiedz
#6
Gnome napisał(a):No i Creer nam wyjaśnił całą ''tajemnicę'' 10$ czyli nie za darmo tylko ze zniżką, coś nasz bloger ostatnio ma gorsze dni Wink.


Grin
Odpowiedz
#7
to teraz za wprowadzenie w błąd należałoby go obciążyć kosztamiGrin
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#8
czekaj tam na blogu nie ma jakieś wzmianki o tym, że robisz to na własne ryzyko Wink.

No jest:
Cytat:
!!!PAMIĘTAJCIE WSZYSTKO POBIERACIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!!
Odpowiedz
#9
i tak dobra nawet i taka zniżka bo w cenie 1roku można kupić2lata
Odpowiedz
#10
Mnie już wystarczy tych promocji na OA. Mam 2 nieaktywowane jeszcze kluczyki no i aktualnie korzystam z trzeciego Grin
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#11
A ja w ogóle nie korzystam z OA Grin i żyję
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#12
mbm86 napisał(a):Mnie już wystarczy tych promocji na OA. Mam 2 nieaktywowane jeszcze kluczyki no i aktualnie korzystam z trzeciego Grin


zamiast się chwalić to byś się podzielił z innymi np. ze mną Smile
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#13
bierni86 napisał(a):
mbm86 napisał(a):Mnie już wystarczy tych promocji na OA. Mam 2 nieaktywowane jeszcze kluczyki no i aktualnie korzystam z trzeciego Grin


zamiast się chwalić to byś się podzielił z innymi np. ze mną Smile


Ja trzymam rękę na pulsie, więc..
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#14
bierni86 napisał(a):
mbm86 napisał(a):Mnie już wystarczy tych promocji na OA. Mam 2 nieaktywowane jeszcze kluczyki no i aktualnie korzystam z trzeciego Grin


zamiast się chwalić to byś się podzielił z innymi np. ze mną Smile


No i dostałeś na priva prezent w postaci kluczyka na 279 dni z którego nie korzystam. Tych na 364 dni nie odstąpię bo jeden obiecałem kumplowi a drugi zostawiam w zapasie dla siebie. Nigdy przecież nie wiadomo czy Tall Emu będzie w przyszłym roku równie hojne w kwestii rozdawania kluczyków jak w roku bieżącym. Napisz czy kluczyk ci działa
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#15
wszystko pieknię działaSmile dziękuję za kluczyk

szkoda, że nie jesteś dziewczyną bo bym Cię ucałował hahahaSmile 2in1
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#16
No i fajnie. Życzę miłego użytkowania.
Żeby raz aktywowany kluczyk zadziałał na innym kompie musiałem się zalogować na stronie TallEmu na swoje konto i zresetować kluczyk
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#17
ja zawsze tak musiałem robić bo mam zmienne ip
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości