Konkurs Wygraj Ashampoo Backup PRO 14!
#1
Witajcie Drodzy Użytkownicy,

Razem z firmą Ashampoo przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest produkt Ashampoo Backup PRO 14.
W związku z tym oddamy w Wasze ręce 5 licencji o łącznej wartości 500 złotych!

[Obrazek: backup_pro_14_presentation.jpg]
Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w tym konkursie napisz dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać Ashampoo Backup PRO 14.
2. Konkurs trwa do 04.10.2019 do godziny 22:00.
3. Lista zwycięzców zostanie wylosowana przy użyciu random.org tuż po zakończeniu trwania konkursu.
4. Zwycięzca wybrany drogą losowania, musi zgłosić się do mnie w przeciągu 48 godzin (tj. 06.10.2019 22:00.) po odbiór nagrody, w innym przypadku klucz przejdzie do kolejnej osoby z listy.
5. Konto na forum zostało założone przed ogłoszeniem konkursu.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków, oraz do zakończenia konkursu, jak i zmiany warunków w innym terminie, niż pierwotnie planowano.

* Sprawdź czy masz włączoną możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości.
(Panel użytkownika->Edytuj opcje->"Dostarczaj prywatne wiadomości od innych użytkowników.")
Odpowiedz
#2
A dlaczego chciał bym wygrać Ashampoo Backup PRO 14 program do kopi bezpieczeństwa by się przydał. A możliwość dodatkowo przetestowania pełni możliwości Ashampoo Backup PRO 14 jest kuszące by w przyszłości zostać z nim na dłużej.
Odpowiedz
#3
Cytat:A dlaczego chciał bym wygrać Ashampoo Backup PRO 14  ?


Mam kilka ważnych dokumentów , których wolałbym nie stracić przez przypadek czy przez atak zagrożenia
(jedno roczna czy dożywotnia licka ?)
Odpowiedz
#4
Dlaczego chciałbym wygrać? U jednego z moich klientów w listopadzie kończy się licencja na soft do backupu i aktualnie jestem na etapie testowania różnych rozwiązań, aby sprawdzić, czy lepiej zmienić soft, czy zostawić stary.
Odpowiedz
#5
Chciałbym wygrać ponieważ już raz bardzo boleśnie się przekonałem co to znaczy utrata dokumentów oraz zdjęć. Program przydałbym się jako zabezpieczenie przed ponowną sytuacją...
Odpowiedz
#6
Kopia rzecz najważniejsza posiadam tylko bardzo starego Acronisa,dlatego chciałbym wygrać spróbowac cos nowszego
Odpowiedz
#7
Bardzo Dziękuje za zorganizowanie konkursu
Chciałbym wygrać Ashampoo Backup PRO 14 aby chronić dyski przed utratą danych na wypadek awarii czy ataku wirusa .Stworzenie automatycznych kopii przez ten program to duże ułatwienie
Odpowiedz
#8
Bardzo dobry program do wykonywania kopii zapasowych partycji plików czy nawet całego systemu .Dodatkowo plus to to że jest przetłumaczony na język Polski co ułatwia pracę z tym programem.Dziękuję za konkurs i oczywiście biorę w nim udział .
Odpowiedz
#9
Na wstępie dziękuję ofiarodawcą za wspaniały program w konkursie.Mieć kopię zapasową to chyba najważniejsza sprawa.Nie raz zdarza się awaria komputera,po której tracimy wszystkie dane i wtedy jedyny ratunek to przywrócenie systemu z kopii zapasowej.Aby temu zapobiec tworzymy kopię zapasową,programem jakim jest Ashampoo Backup.
Kto pyta nie błądzi.
Odpowiedz
#10
Gratuluję zwycięzcom, poniżej lista szczęśliwców:

[Obrazek: USkgY3h.jpg]

Mikołaj jest do jutra niedostępny, tak więc proszę się od jutra zgłaszać po klucze prywatnie do niego.
Odpowiedz
#11
Wielkie dzięki i gratulacje dla innych zwycięzców
Odpowiedz
#12
Heheee super Grin
Odpowiedz
#13
Gratuluje zwycięzca.
Odpowiedz
#14
Dziękuję i wysłałem wiadomość na privSmile
Odpowiedz
#15
Wygrani,gratulacje.
Kto pyta nie błądzi.
Odpowiedz
#16
@Konrad niech się zgłosi do @Mikołaj bo zapomniałem kompletnie o tym konkursie i nie pytałem o kluczyk Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości