Acronis True Image 2019
#21
@dolar444: W chwili obecnej pracuję samodzielnie i raczej się to nie zmieni w przewidywalnym okresie czasu. Rozwiązania jakie zaproponowałeś może są faktycznie dobre / lepsze od tego co zamierzam zakupić, ale myślę, że obecnie byłby dla mnie przerost formy nad treścią. Wink
a kuku!
Odpowiedz
#22
@dolar444 Xopero ma jeden duży błąd - jak się zbuguje kopia zapasowa to trzeba ręcznie usuwać wszystki migawki. Ręcznie...

@Lex Wcześniej było 2017 bo klient nie widział zasadności zakupu 2018 (zbyt mało zmian), a teraz od kilku miesięcy 2019.
Odpowiedz
#23
@dolar444 Xopero ma jeden duży błąd - jak się zbuguje kopia zapasowa to trzeba ręcznie usuwać wszystkie migawki. Ręcznie...

@Lex Wcześniej było 2017 bo klient nie widział zasadności zakupu 2018 (zbyt mało zmian), a teraz od kilku miesięcy 2019.
Odpowiedz
#24
(07.07.2019, 23:30)Lex napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

@dolar444: W chwili obecnej pracuję samodzielnie i raczej się to nie zmieni w przewidywalnym okresie czasu. Rozwiązania jakie zaproponowałeś może są faktycznie dobre / lepsze od tego co zamierzam zakupić, ale myślę, że obecnie byłby dla mnie przerost formy nad treścią. Wink

Nie mówię, że nie dlatego pisałem, ze nie jest tanie rozwiązanie. Sam się przyznam że gdyby nie inne wydatki to pewno do domu bym takiego kupił i wstawił Grin

Co do programu, jak wspomniałem, każdy wystarczy. Możesz zerknąć jeszcze na wspomniany przezenie easyus:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ale w wersji płatnej home, możesz wykorzystać w firmie z jednym czy dwoma stanowiskami.
Wydaje się być dla mnie to ciekawą alternatywa i także tańszą od Acronisa.

[quote="rogacz" pid='222991' dateline='1562544157']
@dolar444 Xopero ma jeden duży błąd - jak się zbuguje kopia zapasowa to trzeba ręcznie usuwać wszystkie migawki. Ręcznie...
[quote]

Nie spotkałem się z takim błędem w Xopero, więc nie mówię ze tak nie jest. W jakiejś konkretnej wersji miałeś taki problem?
Odpowiedz
#25
@rogacz: I raczej nie zauważasz omawianych wcześniej mankamentów w wersjach nowszych od 2017? Czy ta lista zmian poszczególnych wersji jest gdzieś dostepna? Szukałem takiej listy, ale nie znalazłem... Sad

(07.07.2019, 12:54)dolar444 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Na pytanie czemu w PL nie ma może odpowie Tobie ich konsultant lub też i nie bo to pewno sprawka działu marketingowego, nakazali wiec inni to zrobili i przecenili. Tyle w temacie, po prostu region PL nie został objęty promocją.

Dostałem odpowiedź na moje pytanie "Czy mogę kupić najtańszą wersję US i używać jej legalnie w Polsce?". Owa odpowiedź brzmi:

"Thank you for your email. Yes, you can proceed with the purchase."

Tongue
a kuku!
Odpowiedz
#26
Nie, dla mnie i klienta jest istotne to by backup działał. A wygląd? Czy jakieś inne rzeczy to już mało istotne.
Odpowiedz
#27
Jak często chcesz robić backup? Cały system, czy wybrane foldery? wiele migawek czy tylko najnowsze wersje?
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
#28
@M'cin: Do tej pory backupy danych robiłem ręcznie, raz w miesiącu. Dane do projektów nad którymi pracowałem przerzucałem na inny dysk, dane do projektów ukończonych zgrywałem na płyty DVD.

Teraz chciałbym backup robić 2-4 razy w miesiącu i prócz katalogów z danymi dorzucać też kopię dysku systemowego. Myślę, że raczej nie potrzebowałbym sięgać z danymi dalej niż miesiąc wstecz.

Obecnie backupy traktuję bardziej jako pomoc w przypadku awarii niż jako przechowywanie poprzednich wersji (ale może się to zmienić).
a kuku!
Odpowiedz
#29
Ja robię raz w miesiącu - 2 kompy, 3 dyski, 4 partycje, do tego część folderów jeszcze synchronizuje. Migawki sięgają roku wstecz i przy czymś takim samo sprawdzanie poprawności trwa u mnie długo, ale za to mam trochę bezpieczeństwa.
Zastanawiałem się tylko, czy przy Twoich potrzebach podpinanie zewnętrznego dysku i ręczne wywoływanie kopii jest jeszcze ok, czy już nazbyt upierdliwe, ale na chwilę obecną w zupełności wystarczy Smile
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości