Wybór antywirusa, niestety nie Avirę.
#61
Jesli juz Adam chcesz naprawde antivirusa, to zainstaluj Avasta.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#62
Plati napisał(a):Jesli juz Adam chcesz naprawde antivirusa, to zainstaluj Avasta.


A czy Adam nie używał kiedyś już Avasta ? Bo o ile mnie pamięć nie myli to chyba go miał
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#63
miał go, ale jeśli chce mieć AV oraz Avira mu nie odpowiada, to pozostaje brak zabezpieczen albo Avast.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#64
Z dwojga złego poleciłbym osobiście Avasta.
Odpowiedz
#65
Pablosss napisał(a):Z dwojga złego poleciłbym osobiście Avasta.


Ale ty jesteś żałosny - od zawsze byłeś anty do tego programu a teraz go polecasz , kurcze chyba muszę znów przestać gapić się na to forum bo aż żal mi tych ludzi...W dodatku polecasz go poprzez co ? Od lat nie korzystasz z tego programu, od zawsze byłeś anty i nagle go polecasz...trzeba mieć świra chyba...może jeszcze polecisz HakrzyNet z niewiadomych przyczyn ?
Odpowiedz
#66
VenomX napisał(a):
Pablosss napisał(a):Z dwojga złego poleciłbym osobiście Avasta.


Ale ty jesteś żałosny - od zawsze byłeś anty do tego programu a teraz go polecasz , kurcze chyba muszę znów przestać gapić się na to forum bo aż żal mi tych ludzi...


VenomX nie szalej bo zaraz polecę darmowego NODa Tongue
Odpowiedz
#67
o venomx specjalisto czemu sie znowu czepiasz Pablossa
jak masz inne forum to tam się czepiaj
prowokujesz prawie każdą odp
bawią cię te kłótnie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#68
Po prostu to już jest przegięcie gość od czasu kiedy zarejestrowałem się na forum brzydził się Avasta a teraz nie wiadomo z jakich przyczyn go poleca choć sam nie jest jego użytkownikiem...ehh
polak900 napisał(a):o venomx specjalisto czemu sie znowu czepiasz Pablossa
jak masz inne forum to tam się czepiaj
prowokujesz prawie każdą odp
bawią cię te kłótnie


Najwidoczniej mam powód, niech specjalista Pablosss napisze nam czemu poleca Avasta....skoro od zawsze byłe jego przeciwnikiem, nie lubię takich ludzi...
Odpowiedz
#69
Ja też Avasta nie używam a wielu ludziom z poza forum polecam go Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#70
to się wydaje przegięcie
ale zawsze to jakaś rada
ta rada mi sie nie podoba nie wiem co Pabloss miał na myśli
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#71
zbyszek napisał(a):Ja też Avasta nie używam a wielu ludziom z poza forum polecam go Smile


To może się zastanów po co polecasz skoro w rzeczywistości nie wiesz jaki on jest....
Odpowiedz
#72
Pablosss...VenomX...może byśmy tak trzymali sztamkę?
Ciężkie czasy są...nie ma się co kłócićSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#73
VenomX napisał(a):
zbyszek napisał(a):Ja też Avasta nie używam a wielu ludziom z poza forum polecam go Smile


To może się zastanów po co polecasz skoro w rzeczywistości nie wiesz jaki on jest....


Bo dla nich w zupełności wystarczy by sprawdzić pocztę i wejść na naszą klasę. Więcej nic nie potrzebują od internetu.
Nie testują tak jak MY na tym forum wirusów.
A jest po polsku i i ma dobrą wykrywalność. Używałem go kiedyś i wiem jaki jest.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#74
To czemu nie polecisz HakerzyNet ? on też jest dobry w dodatku brutalny...
Odpowiedz
#75
już w takim razie nie rozumiem
sam używam aviry to może ludziom zacznę polecać np nodaSmile żartowałem
jakieś nowe na forum pojawiły sie koncepcje
przyznam się bez bicia że ja polecam wielu ludziom avirę i ci którzy ją używają mają spokój z virami i nie czują działania w systemie
większość używa wersji free
ale może zmienię zdanie, chyba nieSmile
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#76
VenomX napisał(a):To czemu nie polecisz HakerzyNet ?


Bo tego programu nie znam Grin
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#77
polak900 napisał(a):już w takim razie nie rozumiem
sam używam aviry to może ludziom zacznę polecać np nodaSmile żartowałem
jakieś nowe na forum pojawiły sie koncepcje
przyznam się bez bicia że ja polecam wielu ludziom avirę i ci którzy ją używają mają spokój z virami
ale może zmienię zdanie, chyba nieSmile


W tym rzecz ! Korzystasz z Aviry i cenisz sobie ten program ale innym polecasz powiedzmy AVG - czy to nie dziwne ? dla mnie to jest mocno niezrozumiałe ale no coż Pablosss od zawsze taki był...
Odpowiedz
#78
Mniej kumatym swoim znajomym polecam Avasta a bardziej kumatym polecam Avirę tym co naprawdę korzystają z neta.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#79
poza tym lepiej jest poradzić np avirę free ludziska niż avasta
lżejsza lepsza co tu chcieć więcej
jedynie nie jest po polsku, ale z tym moiSmile użytkownicy avirynie mają problemu
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#80
polak900 napisał(a):poza tym lepiej jest poradzić np avirę free ludziska niż avasta
lżejsza lepsza co tu chcieć więcej
jedynie nie jest po polsku, ale z tym moiSmile użytkownicy avirynie mają problemu


No moi polak ni w ząb nie kumają Grin.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości