Kto mi to przetłumaczy? Usunięcie reklamy podczas aktualizac
#1
Witam!

O tóż chce usunąć reklame podczas aktualizacji aviry, ale nie znam dobrze angielskiego.. Baa wróć... Prawie wogóle go nie umiem... Chodzi mi o to:

Windows XP Pro & Vista Business/Ultimate/Enterprise

Start-> Control Panel
Administrative tools-> Local security policy
Click on Software Restriction Policy-> Action (at the top)-> create new restriction policies
Right-click additional rules (on the right side)-> new path rule
Click Browse and navigate to C:\Program Files\(Avira)\AntiVir PersonalEdition Classic\ and double-click avnotify.exe
Set the security level to Disallowed-> apply-> o

Przetłumaczy mi ktoś to na język polski, bo próbowałem różnymi translatorami, ale to niewiele dało. Źle tłumaczyło i nie wiedziałem co dalej zrobić..


Z góry dziękuje.
Odpowiedz
#2

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jeszcze to

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
Thx, ale mam jeszcze jedno pytanko..

Tam gdzie pisze :

X:\Program Files\Avira\AntiVir Desktop\avnotify.exe


Zamiast X mam dać C ?

Bo w tym dysku mam zainstalowany AV.
Odpowiedz
#4
takc
Odpowiedz
#5
Dzięki za pomoc.

Temat do zamknięcia!
Odpowiedz
#6
Zauważyłem, ze od czasu powstania najnowszej wersji Aviry Personal, mimo wszystko czasem reklama podczas aktualizacji pojawia się. Być może trzeba będzie usprawnić ten sposób blokowania.
Odpowiedz
#7
Zawsze Niemcy przeciwko PolsceWink.Na pewno ktoś wymyślinowy sposób
Odpowiedz
#8
Sąsiedzi dobrze wiedzą że istnieje sposób na pozbycie się natrętnej reklamy pojawiającej się w wersji Free Aviry. Teraz będą myśleć jak sprawić aby uniemożliwić lub skutecznie utrudnić jej wyłączenie. Będzie to swoista wojna: producent vs użytkownicy Smile
Odpowiedz
#9
lepiej niech spolszczenie piszą a nie reklamą się zajmują
Odpowiedz
#10
Mi się nie pojawiła, a mam zablokowaną w HostProtection i standardowo, za pomocą ograniczeń oprogramowania.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości