Symantec krytykuje darmowe oprogramowanie zabezpieczające
#41
wiem , ale ja jakos nie jestem zbyt przyjaznie nastawiony dla takich osob. Podobno swoja religie wyzwaja sumiennie, krzywyd innym nie robia , ale wciskaja ludziom kit, razm wpadli do mnie do domu jak bylem w szkole, mama ich przyjechal to opowiadala jak bylo. Znaja dobrze swoje pismo swiete czy z czego tam korzystaja, oczytani sa, ale zachowuja sie jak przekupki. Raz nam ksiadz a religi opowiadal jak wpadli do niego 2 tacy kobiera i mezczyzna , on byl po cywilnemu ubrany ale nie przyznal sie na poczatku ze jest ksiedzem wysluchal co maja do powiedzenia sluchalniby mowili wszytko co jest w pismie swietym niby wszytko od a DO Z, alemoj byly katecheta wypalil pare rzeczy zawarte w pismie od razu wiedzieli ze to ksiadz i wyszli czym predzej. Pod pic ich wzial tych swiatkow jechowych. Mialem kolege z klasy takiego swiadka nie chodzil na ketehezy, ale sie go kiedys podpytywalismy ze znajomymi aby opowiedzial cos o swojej religi. Ja wczesniej wyczytalem z netu z paru stron informacje o jego religi. Modla sie oni czesciej niz my iich msze maja inna nazwe ale odpowiednik naszej mszy zajmuje pare H tak opowiadal. Ale jak ktos wypalil , ze to sekta to zaprzeczal, albo klamal swiadomie, albo jest az takim fanatykiem, ze nie zdaje sobie z tego sprawy. Z takimi ludzmi lepiej sie nie zadawac bo pozniej ciezko wyjsc z tego towarzystwa, uwolnic sie, tak samo z satanistami Wink I dosc gadania o religi bo mi sie slabo robiSmile ja ledwo co do kosciola w niedziele ideSmile
Odpowiedz
#42
a czym się różni sekta od wiary katolickiej ?
Odpowiedz
#43
Praktycznie niczym Grin W sekcie każą Ci robić coś w co oni wierzą. A w kościele ksiądz Ci każe, bo inaczej postraszy Cię diabłem.
Ja tam książy mam tak naprawdę głęboko. Bo Jezus ustanowił tylko 10 przykazań bożych, a resztę formułek i nakazów dodał sobie kościół. Ja przestrzegam może 7 z 10. A w kościele nie byłem od rocznicy komunii.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#44
no to ładnie wiekszy z Ciebie bezbożnik niż jaWink
Odpowiedz
#45
Jurek.
U mnie i forma i treść.U ciebie zas treśc jaka jest ,kazdy widzi.O formie nie wspomnę.
Odpowiedz
#46
Zbycho-jeśli to nie tajemnica-jaki jest Twój zestawik zabezpieczający?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#47
Nie jest.
Outpost Firewall Pro.
Avira Premium
Do testowania nowych instalacji,Try&Decide Acronicsa.
Dodatkowo do sprawdzania potencjalnych zmian w systemie OTL i SREngLdr
Odpowiedz
#48
Wyższa szkoła jazdy...nigdy nie słyszałem o OTL i SREngLdrSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#49
Meir zerknij

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.Smile
Odpowiedz
#50
A dzięki Blade(pogromco wampirówSmile)...teraz już z wiem co to za ustrojstwoSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#51
Nie ma sprawySmile
Odpowiedz
#52
straight'' art napisał(a):Bo Jezus ustanowił tylko 10 przykazań bożych, a resztę formułek i nakazów dodał sobie kościół.


10 przykazań wg. przekazu biblijnego, otrzymał Mojżesz od Boga (choć były one ponoć znane wcześniej w Egipcie, gdzie Mojżesz przebywał).

Jeżeli chodzi i Jezusa, to nie ustanowił on żadnych przykazań. Kładł jednak największy nacisk na jedno - przykazanie miłości.
zbycho napisał(a):Jurek.
U mnie i forma i treść.U ciebie zas treśc jaka jest ,kazdy widzi.O formie nie wspomnę.


Cierpisz chłopie na manię wyższości.
Odpowiedz
#53
straight'' art napisał(a):Praktycznie niczym Grin W sekcie każą Ci robić coś w co oni wierzą. A w kościele ksiądz Ci każe, bo inaczej postraszy Cię diabłem.
Ja tam książy mam tak naprawdę głęboko. Bo Jezus ustanowił tylko 10 przykazań bożych, a resztę formułek i nakazów dodał sobie kościół. Ja przestrzegam może 7 z 10. A w kościele nie byłem od rocznicy komunii.


a bierzmowanie?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#54
Bierzmowanie podajże za rok Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#55
u mnie nie ma etyki. Wszyscy chodza na religie albo maja wolne Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#56
W liceum u mnie też chyba nie będzie etyki ale to za 2 lata Craze
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#57
Kasperski również krytykuje darmowe rozwiązania

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

zachwalając przy tym swoje Smile
Odpowiedz
#58
Bezczelni!!!
Odpowiedz
#59
Pablosss napisał(a):Kasperski również krytykuje darmowe rozwiązania

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

zachwalając przy tym swoje Smile


Czytalem z ranaSmile proste
Odpowiedz
#60
adam_993 napisał(a):Bezczelni!!!


Adam_993...jakby na to nie patrzeć produkty robią wypasioneSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości