Pakiet IS dla całej rodziny na windows i android
#21
Szczerze powiedziawszy testowanie odeszło na 2 plan szczególnie w ostatnich 2-3 miesiącach.
Ale zawsze brałem pod oko wszelkie sposoby wzmocnienia systemu drobnymi modyfikacjami za pomocą rejestru czy innych aplikacji które bazują na obecnych funkcjach gdzieś ż skrytych w systemach jak GPedit czy rejestr.(M.in SuRun jak ktoś pamięta czasy XP)
A czasem po ciężkie HIPS'y

Najwięcej udzielałem sie w życiu chyba dla Online Armor i Outpost Pro zanim zostały wykupione i znikły rynku konsumenta :<
A z ostatnich to SpyShelterFW . Winpatrol(juz nie aktualne bo gościu nie odpisuje) Appguard olałem po tygodniu choć sam dev o mnie na priv sie pytał.(przylecieli w 4 litety i to ostro dlatego zmyłem sie z tej ekipy szybciej niż dołączyłem)

Ale ogólnie dziedzina to SRP/HIPS a no i wirtualizacja to też istotne kiedyś byłem głównym testerem VMware ale to bardzo dawno temu.

Ogólnie tych apek sporo było bo od dzieciństwa lubiłem grzebać tam gdzie zbytnio użytkownik wolał by nie klikać myszką ze, kiedyś bywał takie dni że szło nawet po 30 rollbacków systemu w ciągu jednego dnia jak coś sie sprawdzało na głównym systemie.

Były też ofiary m.in na dysku jak 1 raz dorwałem program za dzieciaka i chciałem ręcznie coś wymusić w pliku rozruchowym i uwaliłem firmware głęboko zaszyty.
Ale nie tylko programami człowiek żyje kiedyś też byłem zapalonym graczem(P.S. nadal po mimo 30 na karku myślę ze nim jestem^^)

Sporo błędów w grach zgłaszałem i kiedyś prawie pół rocznej wypłaty wywaliłem aby postawić własne serwery do CS czy Warcraft 3 pod custommapy.

Bylem w wielu grach w TOP 1-10 - tak dobrze czytasz Tongue
Pare screenów udało mi sie znaleźć

Gry takie jak Dota ,
Kal Online chyba najbardziej hardcorowe MMO jak pub sie zrypał to grało sie na privach które nawet były trudniejsze i lepsi wyjadacze tam grali.
Gunz The duel kolejna niemiłosierna gra na której prawie 2 klawiatury zajechałem(Strzelanka ale wymaga większego micro niż obecny StarCraft2). Plemiona na bodajże 11 albo 12 serwerze byłem 3 w top.
MuOnline takie podrasowane azjatyckie Diablo 2 tam też byłem w top 20 na globcu a na jakimś prive chyba w top 4.

Jeszcze była jakaś gra o której chciałem napisać ale zapomniałem, a z tych najnowszych to Nosgoth ale gra została wycofana a szkoda......
Duelyst prawie udało mi sie dojść do rangi S na turnieju miałem 19 gier wygranych podrząd ale tych 16 graczy przede mną wygrali z 20+ więc się do finału nie zakwalifikowałem, za swego czasu rozwalałem streamerów na wizji jest tam pare screenów poniżej Grin

Tu masz stare link do pary screenów z wielu gier:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

oraz 2 upload

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#22
(02.01.2019, 15:22)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Szczerze powiedziawszy testowanie odeszło na 2 plan szczególnie w ostatnich 2-3 miesiącach.
Ale zawsze brałem pod oko wszelkie sposoby wzmocnienia systemu drobnymi modyfikacjami za pomocą rejestru czy innych aplikacji które bazują na obecnych funkcjach gdzieś ż skrytych w systemach jak GPedit czy rejestr.(M.in SuRun jak ktoś pamięta czasy XP)
A czasem po ciężkie HIPS'y

Najwięcej udzielałem sie w życiu chyba dla Online Armor i Outpost Pro zanim zostały wykupione i znikły rynku konsumenta :<
A z ostatnich to SpyShelterFW . Winpatrol(juz nie aktualne bo gościu nie odpisuje) Appguard olałem po tygodniu choć sam dev o mnie na priv sie pytał.(przylecieli w 4 litety i to ostro dlatego zmyłem sie z tej ekipy szybciej niż dołączyłem)

Ale ogólnie dziedzina to SRP/HIPS a no i wirtualizacja to też istotne kiedyś byłem głównym testerem VMware ale to bardzo dawno temu.

Ogólnie tych apek sporo było bo od dzieciństwa lubiłem grzebać tam gdzie zbytnio użytkownik wolał by nie klikać myszką ze, kiedyś bywał takie dni że szło nawet po 30 rollbacków systemu w ciągu jednego dnia jak coś sie sprawdzało na głównym systemie.

Były też ofiary m.in na dysku jak 1 raz dorwałem program za dzieciaka i chciałem ręcznie coś wymusić w pliku rozruchowym i uwaliłem firmware głęboko zaszyty.
Ale nie tylko programami człowiek żyje kiedyś też byłem zapalonym graczem(P.S. nadal po mimo 30 na karku myślę ze nim jestem^^)

Sporo błędów w grach zgłaszałem i kiedyś prawie pół rocznej wypłaty  wywaliłem aby postawić własne serwery do CS czy Warcraft 3 pod custommapy.

Bylem w wielu grach w TOP 1-10 - tak dobrze czytasz Tongue
Pare screenów udało mi sie znaleźć

Gry takie jak Dota ,
Kal Online chyba najbardziej hardcorowe MMO jak pub sie zrypał to grało sie na privach które nawet były trudniejsze i lepsi wyjadacze tam grali.
Gunz  The duel kolejna niemiłosierna gra na której prawie 2 klawiatury zajechałem(Strzelanka ale wymaga większego micro niż obecny StarCraft2). Plemiona na bodajże 11 albo 12 serwerze byłem 3 w top.
MuOnline takie podrasowane azjatyckie Diablo 2 tam też byłem w top 20 na globcu a na jakimś prive chyba w top 4.

Jeszcze była jakaś gra o której chciałem napisać ale zapomniałem, a z tych najnowszych to Nosgoth ale gra została wycofana a szkoda......
Duelyst prawie udało mi sie dojść do rangi S na turnieju miałem 19 gier wygranych podrząd ale tych 16 graczy przede mną wygrali z 20+ więc się do finału nie zakwalifikowałem, za swego czasu rozwalałem streamerów na wizji jest tam pare screenów poniżej Grin

Tu masz stare link do pary screenów z wielu gier:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

oraz 2 upload

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

To widzę, że gruba ryba ze świata testów programów i gier nam się na forum trafiła Grin

Fajnie, że masz w sobie jeszcze ta pasję Smile

Ja aż tak się nie bawiłem, ale doceniam to i szanuję Smile

SSFW dalej się rozwija? to jedyny program typy HIPS i FW który mi spasował Grin

U mnie właśnie brak czasu powoduje że już tak się nie bawię jak kiedyś ech te uwalone systemy albo HDD...

Teraz jestem grzeczny i głównie rodzina i praca stąd potrzeba solidnej prostej ochrony PC żeby z domu mnie nie wyrzucili Grin
Odpowiedz
#23
No ja niestety z racji oddania też ponoszę z tego minusy bycia nerdem bez dziewczyny, ale za to mam sporo znajomych i wychodzę z domu kiedy chce i gdzie chce ale zauważyłem że nagle doszło mi 12kg więcej i musze się ogarnąć żeby nie być miśkiem ^^
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#24
Co do +12Kg to mam podobnie, ale właśnie dla tego od poniedziałku wracam do ćwiczeń na siłownie Grin
Odpowiedz
#25
Hmm ja też coś chce z tym zrobić.. ale siłka odpada.
Wolał bym coś kreatywniejszego np zapisać sie m.in. na tańce jak trener zarzuci rozgrzewkę to też stracę kg a po za głupim wyciskaniem ciężaru nauczę sie Jeszce jakiegoś tańca i być może poznam jakąś fajną niunie.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#26
(03.01.2019, 00:25)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Hmm ja też coś chce z tym zrobić.. ale siłka odpada.
Wolał bym coś kreatywniejszego np zapisać sie m.in. na tańce jak trener zarzuci rozgrzewkę to też stracę kg a po za głupim wyciskaniem ciężaru nauczę sie Jeszce jakiegoś tańca i być może poznam jakąś fajną niunie.

Sprytny plan z tym tańcem Grin
Odpowiedz
#27
No wiesz spalanie nadwagi można zrobić w miły sposób nie musi to być męczące bezmyślne wyciskanie i torturowanie się ciężarami na siłce można to zrobić w nieco milszy sposób i przy okazji nauczyć się czegoś nowego.. nie koniecznie musi to być taniec możesz też zapisać sie na jakąś sztuke walki i ratować damy w opałach na mieście itp.. Grin
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#28
1/3 życia spędziłem na treningach siłowni i sztuk walki od capoeira po MMA także znam temat Grin
Moje ratowanie niewiasty się tak skończyło, że jest teraz moją żoną i mamy 3kę dzieci Grin
Odpowiedz
#29
Capoeira powiadasz Grin
Chodziłem na nią z 10 lat(tak mniej więcej w wieku 7-18 lat z 1-2 rokiem przerwy) od samego początku kiedy Faba zaczynał rozprowadzać 1 treningi w Polsce Smile

Ogólnie pierwsze grupy miały kilka razy zmienioną nazwę, ale ostatecznie ta pierwsza nazywała się Aguia Branca

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Stare Foto z wujkiem. gdzieś na starych zdjęciach nie wywołanych mam fotke z Mestre ZumbiSmile

Do nie dawna wisiał plakat który nie przetrwał ostatniego remontu.. do dziś sobie pluje w twarz że go nie zabezpieczyłem Sad
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#30
hah kurde zaskoczyłeś mnie Grin
Ja zaczynałem w Oficina da Capoeira, a potem Mundo Capoeira Wink
Polecam fajny stary filmy do obejrzenia "only the strong" o ile pamiętam to taki tytuł w tej tematyce fajnie zrobiony Wink
 
U nas był Mestre Dende, ale tych mestrów też było trochę ;p
Odpowiedz
#31
A to takiego klasyka to mi nie musisz przedstawiać tych filmów kinowych było kilka fajnych, ale też w starej telewizji TVP było pare pełnometrażowych odcinków dokumentalnych Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Z tych kinowych to Besuro bardziej mi sie podobał bo był taki niszowy i bardziej realistyczny a Only The stron był taki amerykański-cukierkowy Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#32
No dokładnie Grin

Kurde, przypomniały mi się stare dobre czasy za łebka Grin

taki przyjemny off-topic Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości