Jak skonfigurować geswall żeby AQQ instalowało dodatki?
#1
Mam z tym problem. Nie mogę instalować dodatków. Poradzicie coś?Smile
Odpowiedz
#2
yngvepowinien tutaj pomóc Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#3

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#4
Tylko yngve dawno gościa nie ma pewnie sie wakacjujeWink W sumie on najlepiej ogarnia GWSmile
Odpowiedz
#5
Yngve jest codziennie na forum, tylko nic nie pisze Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#6
Co mowę mu odebrało , poza tym ja go nie widzę jak ja jestem online widocznie wpada kiedy mnie nie mapechSmile jak będziepomorze Ci Wink
Odpowiedz
#7
LikwidatoR napisał(a):Co mowę mu odebrało , poza tym ja go nie widzę jak ja jestem online widocznie wpada kiedy mnie nie mapechSmile jak będziepomorze Ci Wink


Bo on działa w ukryciu jako niewidoczny najczęściej Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#8
zbyszek napisał(a):
LikwidatoR napisał(a):Co mowę mu odebrało , poza tym ja go nie widzę jak ja jestem online widocznie wpada kiedy mnie nie mapechSmile jak będziepomorze Ci Wink


Bo on działa w ukryciu jako niewidoczny najczęściej Smile


SPYSmile
Odpowiedz
#9
Przed chwilą też było dwóch niewidocznych, jednak yngve dalej ma napisane że był o 19.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#10
No to najwidoczniej ktoś jeszcze jest ukryty na tym forum. Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#11
Blade napisał(a):Mam z tym problem. Nie mogę instalować dodatków. Poradzicie coś?Smile


Uruchom AQQ jako zaufany i zainstaluj dodatki.
Odpowiedz
#12
zbyszek napisał(a):No to najwidoczniej ktoś jeszcze jest ukryty na tym forum. Smile


Już wiem kto. Na 99% LukasAMD.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#13
A znacie jakiś inny w miarę prosty i darmowy program tego typu?
Odpowiedz
#14
Podobny do AQQ? Tlen, Miranda, GG Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#15
Chodzi mi o inny program niż geswall.
Odpowiedz
#16
Defensewall, ale jest platny.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#17
Blade napisał(a):Mam z tym problem. Nie mogę instalować dodatków. Poradzicie coś?Smile


Jeżeli chcesz zainstalować dodatek, to powinieneś wyłączyć izolowanie AQQ i następnie zainstalować go, jeżeli instalujesz dodatki za pomocą AQQ. Aby wyłączyć izolowanie dla danej aplikacji kliknij PPM na nazwę programu w konsoli GW, wybierz Właściwościi w Security Level - Never isolate .
Pamiętaj oczywiście, aby po zainstalowaniu dodatków powrócić do izolowania AQQ.
Niektóre dodatki mogą wymagać utworzenia dodatkowych reguł, jeżeli tak będzie w Twoim przypadku to skorzystaj z Application Wizardlub też możesz sprawdzić w logu co jest izolowane i ręcznie dodać właściwą regułę. O Application Wizard troszkę napisałem w opisie. Gdybyś nie mógł sobie jednak sam poradzić, to w wolnej chwili służę pomocą.


zbyszek napisał(a):Bo on działa w ukryciu jako niewidoczny najczęściej Smile

LikwidatoR napisał(a):Co mowę mu odebrało , poza tym ja go nie widzę jak ja jestem online widocznie wpada kiedy mnie nie mapechSmile jak będziepomorze Ci Wink

LikwidatoR napisał(a):SPYSmile

Plati napisał(a):Przed chwilą też było dwóch niewidocznych, jednak yngve dalej ma napisane że był o 19.


Hehe, nie mogę ze śmiechu Wink O Wy - szpiedzy, nic mi intymności nie pozostawiacie. No nic, trzeba będzie w przyszłości wchodzić na forum Aviry jako "gość"... Wink

Panowie, przychodzi czas w życiu każdego mężczyzny, że musi pomyśleć o założeniu rodziny, "spłodzeniu syna, posadzeniu drzewa i wybudowaniu domu" i dla Avirowców niestety czasu brak Smile Staram się jak tylko mogę śledzić na bieżąco forum, ale niestety nie zawsze mam czas udzielać się.
Odpowiedz
#18
yngve napisał(a):Panowie, przychodzi czas w życiu każdego mężczyzny, że musi pomyśleć o założeniu rodziny, "spłodzeniu syna, posadzeniu drzewa i wybudowaniu domu" i dla Avirowców niestety czasu brak Smile Staram się jak tylko mogę śledzić na bieżąco forum, ale niestety nie zawsze mam czas udzielać się.


Yngve, jak mawia Jan Nowicki, prawdziwy mężczyzna powinien ściąć drzewo, zburzyć dom i kopnąć w dupę syna Smile
Odpowiedz
#19
yngve wyłączyłem izolowanie AQQ ale to nie pomogło. Jeśli będziesz miał wolną chwilę prosił bym cię o pomoc. Smile Geswall blokuję mi też stronę Microsoft Update.
Odpowiedz
#20
Blade napisał(a):Geswall blokuję mi też stronę Microsoft Update.


A propos, konfigurowałem kiedyś GW jako firewall i nie mogłem znaleźć pliku - aplikacji, który odpowiada za automatyczne aktualizacje. Czy wiecie może jakiemu plikowi trzeba dać zezwolenie na połączenie z netem w regułach GeSWallaw WinXP?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości