Poszukuje coś ala DefenseWall na Windows 7 x64
#21
Jurek poki co nie jest to mozliwe dzieki wlasnie MS, ktory wprowadzil ograniczenia na niektore elementy w systemie do ktorych nie moga uzyskac dostepu tworcy oprogramowania zabezpieczajacego, moga oni zalatac inne luki, ale nadal jakis % pozostaje nietkniety.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#22
Creer napisał(a):Jurek poki co nie jest to mozliwe dzieki wlasnie MS, ktory wprowadzil ograniczenia na niektore elementy w systemie do ktorych nie moga uzyskac dostepu tworcy oprogramowania zabezpieczajacego, moga oni zalatac inne luki, ale nadal jakis % pozostaje nietkniety.


Wiem o tym Creer ale mimo wszystko chyba znajdą się innowacyjne sposoby aby sobie z tym poradzić. Jeżeli nie to trzeba będzie w przyszłości olać Windowsa.
Odpowiedz
#23
Można już nawet teraz olać Windowsa.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#24
Z pewnością producenci oleją główne źródło utrzymania większości firm produkujących oprogramowanie ;-)

A teraz do tematu:
Wracam do Windows 7 x86. Zainstaluję DW i.... zostawię firewalla windowsowego (ew Windows 7 Firewall Control, co polecacie) i nie wiem czy instalować Avirę Free czy nie. Any ideas?
Odpowiedz
#25
ja bym zostawił jako scaner on-demand
raz na miesiąc przeskanować
tak obecnie jadę na wirtualnej maszynie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#26
czyli sobie moze siedziec w tray ale opcja "AntiVir Guard enable" ma być odfajkowana?
Odpowiedz
#27
wyłącz ją w ogóle z autostartu zostaw tylko jedną usługę sheduler czy jakoś tam
żebyś mógł sobie uaktualnić w razie potrzeby
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości