VB RAP test results
#21
Pablosss napisał(a):Jurek mogę sobie dać rękę uciąć że w bardzo niedalekiej przyszłości będziemy świadkami kolejnej zmiany softu zabezpieczającego przez Ciebie Grin


Nawet jeżeli zmienię, to na pewno nie będę opierał swojego zestawu na AV i klasycznym hipsie. Na AV dlatego, że jest mało skuteczny i sypie FP a na klasycznym hipsie ponieważ na skutecznym poziomie ochrony, w większym lub nieco mniejszym stopniu katuje pytaniami.
Od dłuższego już czasu poza krótkimi eksperymentami nie zmieniam poglądów w tej kwestii.
Odpowiedz
#22
polak900 napisał(a):
Meir napisał(a):Pablosss-daj spokój...wiesz,że nowy KIS rządziSmile


Kis jest bardzo dobrym pakietem
zawsze uważałem że jest najlepszą firmą antywirusową
do momentu jak zainstalowałem avire free
która wykryła mi na kompie 2 trojany których nie widział KIS 8
ale to nie jedyny problem z powodu którego przerzuciłem się na avirę
spodobała mi się po pierwsze jej lekkość dla systemu
kompatybilność z różnymi programami
to że jest taka dobra ale i do tego darmowa
jedyny minus aktualizacje
z tego powodu zakupiłem na mój stary komp wersje premium
obecnie sytuacja sie odwraca i możliwe że zainwestuje w pakiecik kisa ale na razie jest to mało prawdopodobne bo różnica jest niewielka
a na FP nie patrzę
tak czy siak pewnie zostanę przy następnym konfigu z avira free + DW i OA free jak wyjdzie na win7
istnieje jeszcze taka mozliwość że kupię wersje DW FW 3.0
albo najnowszy pakiet OA ++ jestem pewien że to będzie hit tego roku
pozdro


To będzie dylemat...KAV+DW FW 3.0 czy KIS+DWSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#23
Wolałbym KIS+DWSmile
Odpowiedz
#24
Firewall robiony przez jedną (może kilka osób -> DW FW) kontra firewall korporacji Kaspersky... więcej nie trzeba mówić Smile
Odpowiedz
#25
Ratatui napisał(a):Firewall robiony przez jedną (może kilka osób -> DW FW) kontra firewall korporacji Kaspersky... więcej nie trzeba mówić Smile


korporacje nie zawsze były najlepsze przykładem jest kaspersky
poza tym wolę FW OA
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#26
Ta a Jurek za niedługo znowu zmieni zabezpieczenia Craze
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#27
Testy RAP Vb maja inna metologienizpozostale jakie sa. Wyniki osiagane przez antywirusy sa stosunkowo najnizsze porownywajac z innymi testami innych organizacji.Jak zwyciesca ma 94% zazwyczaj w innych osiaga sie powyzej 99%. Testjest na innych zasadach dlatego takie niskie skutecznsoci czyli wychodzi sa bardzo restrykcyjne skoro tak wypadaja slabo antywirusySmile
Odpowiedz
#28
ja tam zostane przy KAV DefenseWalli zapora w7 skonfigurowana Smile
Odpowiedz
#29
LikwidatoR napisał(a):Wolałbym KIS+DWSmile


Zdecydowanie DW Firewall i skanery na żądanie Smile
Odpowiedz
#30
Avast słabszy od AVG ? Oj coś mi się nie bardzo chce w to wierzyć. Coś dziwne te dzisiejsze testy. Nie ma w nich wielu uznanych AV a są jacyś outsiderzy
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#31
w teście jest większość firm tylko żeby zobaczyć pełne wyniki trza mieć tam konto Tongue
Odpowiedz
#32
zord napisał(a):w teście jest większość firm tylko żeby zobaczyć pełne wyniki trza mieć tam konto Tongue


W takim razie jaki ma sens podawanie takich cząstkowych wyników ? Teraz nie wiadomo czy G-Data jest na 1 miejscu czy jednak jest ktoś wyżej no i jakie miejsca zajęły pozostałe AV. Wyrwane z kontekstu (...)
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#33
możesz pooglądać ten obrazek są w nim wszystkie programy tylko troche to mało czytelne

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#34
szkoda że pandy nie ma bo cloud nigdzie chyba nie bierze udziału
Odpowiedz
#35
mbm86 napisał(a):
zord napisał(a):w teście jest większość firm tylko żeby zobaczyć pełne wyniki trza mieć tam konto Tongue


W takim razie jaki ma sens podawanie takich cząstkowych wyników ? Teraz nie wiadomo czy G-Data jest na 1 miejscu czy jednak jest ktoś wyżej no i jakie miejsca zajęły pozostałe AV. Wyrwane z kontekstu (...)


Podałem tylko wyniki najlepszych antywirusów. Przed G-Datą nie ma innego programu.
Odpowiedz
#36
NOD i Norton niziutko na tym wykresie stoją
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#37
Ciekawe co na wynik NODa powie Venomx.
Odpowiedz
#38
mbm86 napisał(a):NOD i Norton niziutko na tym wykresie stoją


Do Nortona to chyba trzeba się przyzwyczaić
Odpowiedz
#39
Norton to juz nie ten sam antywirus co w 2002 roku. Wtedy pamietam jak go mialem, pelen luz Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#40
Norton 2002 to była żyleta usuwala wszystko jak leciWink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości