Produkty PCTools-firewall,Antivirus itp
#1
Witam czemu nikt nie wspomni o Produktach PCtools np w pełnidarmowej zaporze PC tools Firewall+?,Spyware Doctorze,czy antyvirusie?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#2
SiemaWink co tu pisać, antywirus tandeta nie przechodzi testów Vbjedyna zaleta darmowy, Spyware Doctor zamula system, srednie wykrywanie spyware i adware, jedynie Firewall jest skuteczny potwierdzaja wyniki w matousecu, lecz bywaja tez z nimi problemyz systemem po jego zainstalowaniuSmile
Odpowiedz
#3
LikwidatoR napisał(a):SiemaWink co tu pisać, antywirus tandeta nie przechodzi testów Vbjedyna zaleta darmowy, Spyware Doctor zamula system, srednie wykrywanie spyware i adware, jedynie Firewall jest skuteczny potwierdzaja wyniki w matousecu, lecz bywaja tez z nimi problemyz systemem po jego zainstalowaniuSmile


Święta prawda!
AV pomimo tego, że już długo jest na rynku, jest jedym z najsłabszych programów tego typu.
Spyware Doctor wykrywa spyware w świeżo zainstalowanym systemie, przymula i stosunkowo słabo wykrywa.
ThreatFire na domyślnym poziomie słabiutko reaguje a na wyższych poziomach w prawie wszystkich programach widzi wirusy.
Firewall wiesza system podczas uruchamiania wielu programów, nie zapamietuje decyzji i prezentuje znacznie niższy poziom ochrony od Comodo, Outposta Free i Online Armor Free.
Odpowiedz
#4
Spyware Doctor owszem zwalniajak pamiętam uruchamia chyba dwa procesy w tle - każdy coś koło 20 mega zużycia pamięci. Nie bardzo mi podszedł, choć w wielu miejscach (kraje, portale) jest bardzo ceniony i ma wysokie noty. Firewall jest prosty i dość skuteczny dla nieekstremalnych użytkowników komputera i sieci i mam przeciwne do Jurka doświadczenia - nie zwieszał mi nigdy systemu (na żadnym kompie), zapamiętywał wszystkie ustawienia (OA np. tego u mnie nie robił). A ThreatFire? Mam go teraz razem z PrivatFirewall i nie po raz pierwszy go używam. Jest na najwyższych ustawieniach i jest raczej milczącySmile
Jak więc widać, co użytkownik to inne doświadczenia i trzeba samemu po prostu spróbować Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#5
ichito napisał(a):mam przeciwne do Jurka doświadczenia - nie zwieszał mi nigdy systemu (na żadnym kompie), zapamiętywał wszystkie ustawienia (OA np. tego u mnie nie robił). A ThreatFire? Mam go teraz razem z PrivatFirewall i nie po raz pierwszy go używam. Jest na najwyższych ustawieniach i jest raczej milczącySmile
Jak więc widać, co użytkownik to inne doświadczenia i trzeba samemu po prostu spróbować Smile


Zainstaluj PC Tools Firewall Plus i uruchom Media Player Classic lub LimeWire Smile
Z zapamiętywaniem niektórych decyzji są problemy i nie jest to tylko moja opinia.

ThreatFire na najwyższym poziomie ochrony wykrywa zagrożenia w wielu czystych aplikacjach np. w Operze Smile
Odpowiedz
#6
Wykrywa zagrożenie, ponieważ łączy się z siecią. Ale i tak powinien mieć regułę dla Opery.
Odpowiedz
#7
co do PC tools firewall plus - uruchomcie Centrum Obsługi HP Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości