Tajemnica nazistowskiego złota
#1
Bardzo ciekawy filmik. Polecam obejrzenie Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#2
Filmik...filmikiem...na Dolnym Śląsku jest jeszcze ukryte 30 ton złota,którego Niemcom nie udało się wywieźć...i mam tu na myśli zabytkowe precjoza a nie pierścionki zaręczynoweSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#3
Meir napisał(a):Filmik...filmikiem...na Dolnym Śląsku jest jeszcze ukryte 30 ton złota,którego Niemcom nie udało się wywieźć...i mam tu na myśli zabytkowe precjoza a nie pierścionki zaręczynoweSmile


No to jedziemy na śląsk po złoto Wink bierzcieworki;]
Odpowiedz
#4
Dolny Śląsk możecie brać.. ale z Górnym będziecie mieli kłopoty Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#5
Plati napisał(a):Dolny Śląsk możecie brać.. ale z Górnym będziecie mieli kłopoty Tongue


Może bedzie te złoto na dolnym slasku nie chce mi siejechac na górny za daleko<lol2> Jesli jest 30 Ton starczy dla wszystkichSmile
Odpowiedz
#6
Oj Pany,Pany...nie tacy kozacy próbowali i nic...myślicie,że Niemcy byli w ciemię bici?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#7
Meir napisał(a):Oj Pany,Pany...nie tacy kozacy próbowali i nic...myślicie,że Niemcy byli w ciemię bici?


Tak, pamietaj kolego na polakow nie ma nic nie mozliwego pod wieloma aspektami, polak potrafi tego co zaden naród, wiec badz spokojny Wink
Odpowiedz
#8
A w takim np.zamku w Karpnikach w Kotlinie Jeleniogórskiej...do końca 45.r stała w jednej z sal kołyska ze szczerego złota wysadzana diamentami...był to prezent carycy Katarzyny II dla jednego z królów Pruskich...gdy Rosjanie byli już kilkadziesiąt kilometrów od Karpnik,Niemcy załadowali kołyskę na furmankę
i pojechali z nią do lasu...Niemcy wrócili...ale bez furmanki i chłopów którzy ją wieźli...
Bezcenny skarb...czyli taki za który w domu aukcyjnym Sotheby''s moglibyście zażądać dowolnej kwotySmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości