Premiera Audials One 2019, nagrywaj muzykę ze Spotify!
#1
Twórca programu Audials One, firma Audials w minionym tygodniu wydała wersję oznaczoną rocznikiem 2019. jest to dosyć potężny kombajn, bądź jak kto woli integrator wszelkiej maści multimedialnych usuług strumieniowych. W obecnej wersji znajdziemy m.in. nową wyszukiwarkę do wyszukiwania muzyki w usłudze Spotify, ulepszony odtwarzacz YouTube z obsługą 4K oraz nowy odtwarzacz telewizyjny z bogatą listą około 130 kanałów nadających na żywo w jakości HD.    
Wszystkie usługi strumieniowe w jednym miejscu
Jest tak wiele różnych usług strumieniowania muzyki, treści wideo, programów telewizyjnych i filmów, że może to być uciążliwe śledzenie ich wszystkich. Audials One łączy je wszystkie w jednym wygodnym miejscu. Do dyspozycji dostajemy obsługę następujących uslug muzycznych:
   
Nie można zapomnieć o błyskawicznym dostępnie do portali wideo:
   
Nagrywanie strumieniowe
Bardzo przydatną opcją może okazać się możliwość nagrywania dźwięku z portalu Tidal, oraz w Spotify, również w trybie szybkim, dzięki czemu dźwięk odtwarzany jest dużo szybciej niż zazwyczaj, i koniec, końców w dużo krótszym tempie dostajemy finalny plik w wybranym przez nas wcześniej formacie. Audials One jest wyposażony w jeden z najszybszych rejestratorów strumieniowych. Jest w stanie nagrywać pojedyncze utwory lub nawet dwie listy odtwarzania, uwaga jednocześnie z pięciokrotnie większą szybkością niż oferujące usługi strumieniowania muzyki, w szczególności Spotify. Nowe oprogramowanie Audials One 2019 może przeglądać Spotify jako dodatkowe źródło muzyki, a następnie zapewnia nagrania w najlepszej możliwej jakości w najkrótszym czasie. Audials One 2019 to jedyne chyba mi znane oprogramowanie, które oferuje funkcję nagrywania w tak szybkim tempie, nie pogarszając jakości muzyki. Oczywiście również ten program umożliwia nagrywanie strumieniowe materiałów wideo, takich portalów jak Netflix itp. 

Zarządzaj swoją biblioteką.

Możemy przy użyciu tego programu, pobierać okładki do swoich filmów, oraz płyt, tagować utwory. Jeśli zajdzie taka potrzeba obecne kolekcje wideo czy audio poddamy konwersji na dowolny docelowy format. 

Niestety nie mamy do dyspozycji wersji polskiej, mamy nadzieję, że producent w przyszłości doda polską wersję językową.

Zachęcamy do wypróbowania wersji próbnej tego programu. Pobierzecie aplikację z tego adresu.

Plusy
+ Wszystkie serwisy w jednym miejscu
+ Pokaźna lista kanałów TV
+ Funkcja szybkiego zgrywania dźwięku ze Spotify
+ Nagrywanie wideo z portali typu Netflix
+ Wygodne zarządzanie swoją biblioteką

Minusy
- Brak polskiej wersji językowej
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości