Promocja 75% upustu na ZoneAlarm Extreme Security 2018
#1
75% zniżki na pakiet ZoneAlarm Extreme Security 2018

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
ZoneAlarm pamiętam jak kilkanaście lat temu dzieciaki z okolic przychodziły abym im tą zaporę ustawił.. potem się pojawił outpost pro i online armor i wygryźli ZoneAlarm Grin
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#3
A ja się skusiłem na ten pakiet...30 dni próbnego okresu...i zainstalowałem u siebie. Na razie SS poszedł odpocząć Smile
Później wrzucę jakieś swoje spostrzeżenia, ale na gorąco to powiem, że pakiet bardzo długo się instaluje i spowodował na mojej Viście uruchomienie aktualizacji systemu...coś się nawet zainstalowało, ale nie sprawdzałem, co to jest Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#4
A no z vistą to sporo apek miało problemy czemu na w7 nie przejdziesz Grin
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#5
No i kurna wykrakałeś Grin Moja też ma problem, bo po instalacji i restarcie działało OK, ale po jakimś czasie mój system nie wstał i wyglądało na to, że coś blokowało jego uruchomienie już po wyborze czy wybieram system czy konsolę odzyskiwania (mam Keriver).
Nie miałem wyjścia więc i za kolejnym razem wybrałem odzyskiwanie systemu Smile
Na szybko z tego, co pamiętam
- sporo opcji, ale niektóre jakoś nielogicznie dla mnie poukładane zwłaszcza związane z ochroną proaktywną (sieciową i systemu)
- nie mogłem się doszukać listy reguł dla aplikacji (poza tymi w zaporze), a już szczególnie brak mi było czegoś więcej dla ochrony anty-keylogger (jest tylko włącz/wyłącz)
- nie mam wypasionego systemu...na obecne warunki, jest po prostu słaby sprzętowo...ale nie powiem, żebym narzekał jakoś na wyraźne spowolnienie aplikacji
- zauważyłem jednak, że np. aplikacje zaufane ale nie tak do końca (na 2 kreski zielone) wykazują dziwne zachowanie - np. menadżer plików Free Commander nie chciał się zminimalizować, ale bez żadnych ostrzeżeń robił zrzuty ekranu, kiedy tego potrzebowałem
- i na koniec alerty...są dla mnie zbyt ubogie i jak na współczesny soft brak w nich/w aplikacji opcji do stałego wyświetlania rozszerzonej informacji...trochę irytujące jest za każdym razem wciskanie polecenia "pokaż szczegóły" .
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości