DriveSentry Free??
#1
Ktoś ma jakieś doświadczenia z tym "wynalazkiem"? Wielkość instalatora jest taka jak w przypadku jakiegoś internet security suite, tym czasem program działa jako HIPS??
Odpowiedz
#2

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
tyle zajmuje bo program korzysta z baz tak jak antywirus...
Odpowiedz
#4
zord napisał(a):tyle zajmuje bo program korzysta z baz tak jak antywirus...

Ma własny silnik oparty o sygnatury?
Odpowiedz
#5
coś tam ma sam program zajmuje raptem kilka mega bazy ponad 100 mb Grin
Odpowiedz
#6
Dla mnie to on wygląda na jakiś niezły przekręt, no i tak ich czarna stronka...
Odpowiedz
#7
ignatiusdorn napisał(a):Dla mnie to on wygląda na jakiś niezły przekręt, no i tak ich czarna stronka...


A co ma designe do do przekrętu? Czy każda czarna strona musi być fałszywa?
Przydałby się link do tego ustrojstwa.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#8

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

producent
a tu chyba to to

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#9
Serafin napisał(a):
ignatiusdorn napisał(a):Dla mnie to on wygląda na jakiś niezły przekręt, no i tak ich czarna stronka...


A co ma designe do do przekrętu? Czy każda czarna strona musi być fałszywa?
Przydałby się link do tego ustrojstwa.

Oczywiście, że design nie ma nic do rzeczy, chodzi tylko o to, że do końca nie jest jasne jak ten program działa, jakieś tajemnicze technologieWink
Odpowiedz
#10
ignatiusdorn napisał(a):
Serafin napisał(a):
ignatiusdorn napisał(a):Dla mnie to on wygląda na jakiś niezły przekręt, no i tak ich czarna stronka...


A co ma designe do do przekrętu? Czy każda czarna strona musi być fałszywa?
Przydałby się link do tego ustrojstwa.

Oczywiście, że design nie ma nic do rzeczy, chodzi tylko o to, że do końca nie jest jasne jak ten program działa, jakieś tajemnicze technologieWink



ignatiusdorn napisał(a):
Serafin napisał(a):
ignatiusdorn napisał(a):Dla mnie to on wygląda na jakiś niezły przekręt, no i tak ich czarna stronka...


A co ma designe do do przekrętu? Czy każda czarna strona musi być fałszywa?
Przydałby się link do tego ustrojstwa.

Oczywiście, że design nie ma nic do rzeczy, chodzi tylko o to, że do końca nie jest jasne jak ten program działa, jakieś tajemnicze technologieWink


DriveSentry zawiera w sobie AV oraz modul analizy behavioralnej, dzialajacych/uruchamianych programow.
Katie z DriveSenty swego czasu udzielala sie w watku DriveSentry na Wilders, gdzie dokladnie tlumaczyla jak ten program dziala.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#11
Tak Creer,
Katie tłumaczyła trochę a potem zniknęła a jej wyjaśnienia -jak jej niektórzy zarzucali- były tekstami typu kopiuj wklej ze strony firmowej czy innych oficjalnych materiałów.Na forum DriveSentry dzieje się niewiele a z tego co czytałem na pewien okres zupełnie zamarło, pracownicy tłumaczyli to przygotowaniami do nowej odsłony security suite. Darmowa wersja DriveSentry zniknęła z oficjalnej strony, chociaż jest dostępna na innych typu CNET czy Softpedia.Czytałem jednak na ich forum, że ma być ciągle wspierana i rozwijana, mimo tego, że nie ma jej na stronieSmileNo i do tego, nie natknąłem się na żadne wiarygodne testy skuteczności tego programu, chyba że za takie uznamy instruktażowe filmiki na Youtube oraz te tutaj-

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości