W10 i jasność ekranu
#1
Hey
Po ostatnich aktualizacjach (w10pro) na moim lapku Thinkpad T530 znikły ustawienia jasności ekranu i świeci 100% co rzecz jasna nie jest dobre dla baterii.
Da się je jakos przywrócić czy musze czekać na kolejny update który może ale nie musi to naprawi? 
Sterowniki wszystkie mam aktualne
Odpowiedz
#2
Hej ludendof,

Zainstaluj wszystkie sterowniki z sekcji "Wyświetlanie i grafika", z

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

strony.
Już samo przeinstalowanie sterownika do zintegrowanej karty graficznej Intela, powinno rozwiązać problem. Podczas instalacji, tego sterownika, zostanie wyświetlony komunikat, że w systemie, jest już obecna nowsza wersja, zlekceważ go i pozwól instalatorowi na kontynuację. Po zakończeniu zrestartuj system i powinno to pomóc.
Odpowiedz
#3
(07.07.2018, 22:32)Mikołaj napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Hej ludendof,

Zainstaluj wszystkie sterowniki z sekcji "Wyświetlanie i grafika", z

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

strony.
Już samo przeinstalowanie sterownika do zintegrowanej karty graficznej Intela, powinno rozwiązać problem. Podczas instalacji, tego sterownika, zostanie wyświetlony komunikat, że w systemie, jest już obecna nowsza wersja, zlekceważ go i pozwól instalatorowi na kontynuację. Po zakończeniu zrestartuj system i powinno to pomóc.

Pobrałem wszystkie 3 sterowniki
Przeinstalowałem od nvidi - nic
od intela - nic
zostały sterowniki do ekranu które aktualizuje się przez menedżer urządzeń - nic
Ale obok ekranu był wykrzyknik, dałem aktualizuj i MAGIA naprawiło się  Disbeliever
Bez tego ostatniego nie wpadłbym żeby tam zajrzeć a tu leżała przyczyna bo windows se nie zaktualizował sterownika ekranu albo go wyłączył 

[Obrazek: qBykIdL.jpg]
Odpowiedz
#4
Temat trochę powiązany i ku przestrodze - jak ktoś korzysta z TeamViewera to to narzędzie podczas instalacji proponuje zainstalowanie własnego sterownika grafiki. Problem - sterownik z TeamViewera nie wspiera regulacji jasności.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości