Panda Antivirus for Netbooks
#1
Panda Security Polska wprowadziła na polski rynek program antywirusowy przeznaczony dla posiadaczy netbooków. Panda Antivirus for Netbooks, dostarczany jest na 2-gigabajtowym nośniku USB.

Wprowadzony na polski rynek pakiet Panda Antivirus for Netbooks w zamyśle producenta ma zadbać o pełne bezpieczeństwo mobilnego komputera. Posiadacz netbooka może w pełni bezpiecznie korzystać z internetu, komunikatorów, poczty e-mail, bankowości elektronicznej, czy dokonywać zakupów online.

Po zainstalowaniu, prosty i intuicyjny interfejs pozwala na szybkie dotarcie do ważnych funkcji programu. Dwukierunkowy firewall zabezpiecza przed atakami, monitor Wi-Fi ochroni przed nieautoryzowanym dostępem, a szczepionki USB zabezpieczą nośniki pamięci przed złośliwym oprogramowaniem.

Zaimplementowano mechanizmy, które dbają o optymalną ochronę przy minimalnym wykorzystaniu zasobów systemowych, m.in. Kolektywną Inteligencję, zapewniającą bezpośredni dostęp do bazy zagrożeń w internecie aktualizowanej co 6 minut.

Za cenę 139 zł otrzymujemy Panda Antivirus for Netbooks na nośniku USB o pojemności 2GB, służącym także jako dodatkowa pamięć podręczna.

Źródło: Panda Security

Do pobrania no tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
GData też (ale nie w Polsce Sad )

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
już w wersji 2009 mieli taki produkt nawet linkę do zabezpieczenia przed kradzieżą dają gratis
Odpowiedz
#4
Wyjdzie w praniu jak bedzie sie sprawowałWink
Odpowiedz
#5
cena troszkę odstraszająca według mnie za niższą cenę jest np.KIS,Norton,GDATA
Odpowiedz
#6
nigdy Pandy, miałem ją raz zainstalowaną i już więcej do niej nie wrócę
być może poprawili się ostatnio ale mam ja już swój program anty i jak na razie zmieniać nie potrzebuje
ale jak zmienie to na pewno nie na Pandę
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#7
Poprawic na pewno poprawili bo maniane odwalali we wczesniejszych wersjach , ale dalej uwazam ,że nie jest to produkt by mógł być na szczycie na samym szczycie Smile
Odpowiedz
#8
Wysoka cena jak na program skierowany do niszowych produktów jakimi są netbooki. Może wychodzą z założenia że netbooków używają głównie biznesmeni a oni mają kasę.
Póki co nie opłaca się wydawać kasy ani na netbooka ani na Pandę. Takie jest moje subiektywne zdanie.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#9
Cytat: już w wersji 2009 mieli taki produkt nawet linkę do zabezpieczenia przed kradzieżą dają gratis

to GData Notebook Security jest z linką, Niszczarką, Tuningiem i Sejfem
a Dozamet1 pisze o programie na Pendrive czyli odpowiednik GDaty to G Data InternetSecurity Netbooks
Odpowiedz
#10
Co by to nie było i tak będzie penie lepsze od arcavir na pendrive. Oby.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#11
asg napisał(a):
Cytat: już w wersji 2009 mieli taki produkt nawet linkę do zabezpieczenia przed kradzieżą dają gratis

to GData Notebook Security jest z linką, Niszczarką, Tuningiem i Sejfem
a Dozamet1 pisze o programie na Pendrive czyli odpowiednik GDaty to G Data InternetSecurity Netbooks


Przecież ja pisałem o GDATA.Zgadzam się żeArcavira przebije wszystko
Odpowiedz
#12
eh przesadzacie Smile

i tak żaden program AV nie zastąpi zdrowego rozumu podczas korzystania z kompaSmile
Odpowiedz
#13
może tylko zminimalizować ryzyko zainfekowania kompaWink
Odpowiedz
#14
dokładnieSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości