Jak za darmo przejść z Windows 10 Home na Pro
#1
Nie używam Win 10 i nie potrafię się odnieść do tych porad, ale możliwe, że ktoś da radę na tym skorzystać (artykuł jest zaktualizowany na 26 maja).
Cytat:Masz nowy komputer z systemem Windows 10 Home. Chcesz uaktualnić do systemu Windows 10 Pro. Oto jak uzyskać to uaktualnienie za darmo. Wszystko, czego potrzebujesz, to klucz produktu Pro / Ultimate ze starszej wersji systemu Windows.
Powyższy cytat to tłumaczenie Google zw stępu do artykułu poniżej

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
Trochę dziwne, bo ciekawe jak wczytuje stare klucze z z msdnaa do wersji PRO.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#3
Przez politykę M$ który chciał zainstalować w10 na jak największej ilości maszyn na świecie i nachalnemu wciskaniu systemu gdzie tylko popadnie można było nawet wyrobić oryginalny klucz do w10 z pirackiej kopi starego systemu.

Więc trik z mianą wersji jest możliwySmile
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#4
Pytanie o legalność, ale raczej zerowa.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#5
Stallman miał rację, a licencje na oprogramowanie są niemoralne Wink
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
#6
(03.06.2018, 14:22)buri napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pytanie o legalność, ale raczej zerowa.

Z pirata jak najbardziej, z legalnego PRO kwestia wątpliwa - M$ już wycofał się z tej promocji i nowe instalatory z tego co wiem nie pozwolą zainstalować się na kluczu ze starszej wersji systemu. Jednak jak ktoś ma dostęp do wcześniejszych instalek to te łykają stare klucze jak łąbędź bułkę. W10 zapisuje klucz w uefi i potem można odpalić najnowszy instalator i ten też będzie widział wcześniej zapisany klucz.
Odpowiedz
#7
Ja bez problemu wczoraj składałem nowego kompa i na kluczu od 7 bez problemu zainstalowało 10 PRO i wszystko ok instalowałem wersję 1809
Post sprawdzony przez  MKS_VIR


Odpowiedz
#8
1809 to najnowszy build?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości