Pilne!! Logowanie w domenie a wyłączona karta sieciowa
#1
Panowie mam spory problem i potrzebuję pomocy.

Windows xp, logowanie w domenie. Po wyłączeniu karty sieciowej utracił możliwość logowania. Jak włączyć kartę sieciową bez logowania do systemu?

Odpaliłem.

Na przyszłość:
Tryb awaryjny - dostęp z admina lokalnego.
Odpowiedz
#2
A widzisz : zadałeś sobie pytanie na które sam sobie odpowiedziałeś Grin
Odpowiedz
#3
hahahah Craze

To ja też wyjmę kabel od ethernet i będę chciał aby mi internet dalej działał , jak nie zadziała to odpisze może tachion coś wymyśli CrazeDDDDDD
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#4
Wróżbita Tachion pomoże Grin
Odpowiedz
#5
(21.03.2018, 13:57)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

hahahah Craze

To ja też wyjmę kabel od ethernet i będę chciał aby mi internet dalej działał , jak nie zadziała to odpisze może tachion coś wymyśli CrazeDDDDDD
Nie wiem o co chodzi, ale temat wcale nie jest taki banalny, bo jak Windows jest ustawiony do pracy w domenie i nie ma połączenia sieciowego to się normalnie zalogować nie da. Uważam to za pozytyw, że autor po rozwiązaniu problemu na własną rękę podzielił się tą informacją z resztą forumowiczów.
Odpowiedz
#6
(21.03.2018, 16:15)wredniak napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(21.03.2018, 13:57)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

hahahah Craze

To ja też wyjmę kabel od ethernet i będę chciał aby mi internet dalej działał , jak nie zadziała to odpisze może tachion coś wymyśli CrazeDDDDDD
Nie wiem o co chodzi, ale temat wcale nie jest taki banalny, bo jak Windows jest ustawiony do pracy w domenie i nie ma połączenia sieciowego to się normalnie zalogować nie da. Uważam to za pozytyw, że autor po rozwiązaniu problemu na własną rękę podzielił się tą informacją z resztą forumowiczów.

Problem był prosty dostałem uruchomioną maszynę na win xp, która jest spięta w sieci z resztą urządzeń - nikt od 8 lat nie grzebał w obudowie, kablach i nikt nie wiedział jak ona działa - dopiero sobie przypomnieli jak zrobiłem dym że o domenie mi nie powiedzieli.

@Quassar dziecinne, postaraj się bardziej.
Odpowiedz
#7
Hmm, a nie da się ustawić w domenie, żeby akceptowało logowanie na ostatnie dobre hasło? Wydaje mi się, że w pracy jak neta nie było, logowałem się, a domena na 100% Smile
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości