Praca
#1
Ej koledzy , zastanawia mnie jedno po co szef chciał moje zaświadczenie że to jest moje konto ?
W innych firmach co pracowałem to nie chcieli ...
Odpowiedz
#2
I jak wyglądało to zaświadczenie? Tachion je wystawił?
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#3
babka w banku Smile
Odpowiedz
#4
Konto bankowe w sensie?

Pierwsze słyszę?

Popracujesz trochę to spytaj Suspicious
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
#5
Kobieta w banku wystawiła Ci zaświadczenie, że masz konto na SG. Tu się dzieją rzeczy niestworzone. Może to Twoja mama była?
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#6
(15.03.2018, 22:58)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Kobieta w banku wystawiła Ci zaświadczenie, że masz konto na SG. Tu się dzieją rzeczy niestworzone. Może to Twoja mama była?

Ta kobieta nie moja mama Smile coś dziwna sprawa. Kolega mi napisał że może on Ci nie ufa ... - ale czy to jest ważne czy to moje konto czy kolegi ?
Odpowiedz
#7
Nic z tego nie rozumiem xd
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#8
(16.03.2018, 09:22)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nic z tego nie rozumiem xd

Ta babka która mi wystawiła zaświadczenie to nie moja mama.
Według mnie to nie ważne czy ten nr bankowy to mój czy córki itp
Odpowiedz
#9
[Obrazek: FNphxM2.jpg]
Odpowiedz
#10
EJ DOBRA LUDZIE, JUŻ OGARNĄŁEM LEL

Chodziło o to, że pracodawca chciał sprawdzić, czy numer konta na który wpływa wynagrodzenie Tibu11 należy rzeczywiście do niego. Bo mogło być tak, że Tibu przelewa pieniądze na rachunek mamy lub siostry.

A ja myślałem, że chodzi o konto na Safegroup CrazeDD
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#11
No w końcu ... nawet jezeli ten nr konta byłby siostry czy mamy to był by problem ? (chyba nie)
Tylko mi kazał dać
Odpowiedz
#12
Nie jestem do końca pewien, ale bank kwotę oznaczoną jako "płaca/wynagrodzenie za okres..." może odrzucić jeśli dane się nie zgadzają. Takie pieniądze wrócą do pracodawcy i jest dodatkowa robota. Zaś pracownik zaczyna się upominać i teoretycznie może się zwolnić bez okresu wypowiedzenia jeśli wynagrodzenia nie ma do 10-go na koncie.

W mojej firmie podaje się konto na druczku i jest to ujęte jako prośba o przelewanie wynagrodzenia na wskazany numer rachunku. Taki druczek podpisuje się swoim nazwiskiem. Druczek ląduje w teczce osobistej pracownika.
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
#13
Bank nie odrzuca takich przelewów, możesz nawet wpisać, że wysyłasz przelew do Johnego Bravo za panienki, a przelew i tak się zrealizuje, liczy się tylko czy taki rachunek istnieje.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#14
Dzięki  za odp Smile

To się zastanawiałem  czemu chciał zaświadczenie.  Ale się domyśliłem w czym problem - masakra Sad
Odpowiedz
#15
Idziesz do paki?
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#16
nieeee , zwalniam się

Ile w Warszawie się zarabia na ochronie ? bo u nas w tarnówku (tarnów) 1.500 - pewnie i więcej ale cóż Grin
Odpowiedz
#17
Na ochronie liczą stawkę na godzinę czyli minimum 13,70 brutto x liczba godzin i to do kalkulatora wyjdzie ci ile netto czyli na rękę musisz dostać


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#18
wiem wiem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości