Jak płacicie za VPN?
#1
Jak płacicie za VPN? Myślę, że to dobre pytanie na polskie forum, gdyż w zależności od kraju dostępność pośredników, środków płatności jest różna.
Ostatnio chciałem zapłacić Paypalem, ale okazało się, że pomimo wystarczającej kwoty na saldzie konta i tak musiałbym skorzystać z karty, by przez Paypal zapłacić za VPN. Podobno Paypal ogranicza płatności dla dostawców VPN i dlatego tak się dzieje.
Odpowiedz
#2
Z pewnością zależy to od tego do czego używa ktoś tego VPN-a. Ale... To nie znaczy, że nie zapłaci kartą, bo jeśli dane zostały skradzione... Oczywiście kryptowaluta wydaje się najbezpieczniejsza pod względem zachowania prywatności. Swego czasu komisja unijna zaproponowała, aby wszystkie transakcje były monitorowane przez jakiś centralny urząd, no a wtedy o prywatności możemy zapomnieć. Nie wiem na jakim jest to etapie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

-> czy nie przypomina wam to ostatnie działania banków w Polsce, które wypowiadają umowę osobom pozyskującym dochód ze sprzedaży kryptowaluty? Takie osoby mogą już mieć przyklejoną jakąś "łatkę".
Odpowiedz
#3
Ja płace bezpośrednio z banku wirtualną kartą a kiedyś paypalem
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#4
Ostatnio usługę VPN wykupiłem za BTC.
Odpowiedz
#5
(05.01.2018, 18:32)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ja płace bezpośrednio z banku wirtualną kartą a kiedyś paypalem

Słabo się znam na kartach. Czy taka wirtualna karta pasowałaby do któregoś z tych typów?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#6
Działą to identycznie jak paypal tylko że masz u siebie na koncie i sobie przelewasz kase pomiędzy tymi moimi 2 rachunkami/karatami
wirtualną karte mam jako Visa wyrobioną więc obsługuje większość standardów.
Można z nej też zrobić kredytową. ja sobie zrobiłem ale ustawiłem limit na 50zł zadłużenia bo mam taką możliwość dla bezpieczeństwa.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Oczywiście nie wszystkie banki dają taką możliwość ja korzystam z ING i sobie chwale Smile

Mogło ci zabraknąć kasy PayPal sobie dolicza 4% przy przelewach jak w transakcji dochodzi do przewalutowania np pl na dolary czy euro
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#7
Na pewno nie zabrakło, bo miałem ponad dwa razy większą kwotę na saldzie. Podobno musieli tak zrobić, bo Paypal nie lubi płacić VPNom nawet jeśli konto Paypal jest zweryfikowane przez przelewy bankowe.
Odpowiedz
#8
Podaj linka do VPN którego chcesz kupić
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#9

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Chyba nie tylko ja miałem problemy:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#10
Witajcie, ożywiam ten wątek w poszukiwaniu porad.

Czy ktoś tutaj używa Nord VPN?

Na podstawie recenzji, na którą natknąłem się:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, podobały mi się funkcje usługi Nord VPN.

Czy ktoś jest świadomy jakichkolwiek ukrytych problemów z Nord VPN?

Dzięki.
Odpowiedz
#11
Program bardzo mocno promowany w internecie i większość opinii jest opłacona przez co jest droższy od innych o podobnej funkcjonalności. Tak poza tym jest ok.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości