Wigilia...Nowy Rok!!!
#21
Błogosławionych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia,
w rodzinnym gronie.
The world is yours
Odpowiedz
#22
Spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia, zdrowia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku dla wszystkich forumowiczów.

Odpowiedz
#23
(23.12.2017, 19:34)LowcyGier napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Święta nie mogą być spokojne, tylko radosne! Grin
Trzeba się radować a nie - raz tylko żyjemy na tym świecie, żeby było na spokojnie.
Cóż muszę przyznać, że bywają momenty, iż "spokój" bywa dla mnie nie tylko "święty", ale i jest źródłem niesamowitej radości.
Niemniej przyjmuję. Te święta z samej definicji powinny być radosne, więc w uzupełnieniu:
Wszystkim (a koledze w szczególności) Radosnych Świąt!
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
#24
Wszystkiego najlepszego kochani. Przed końcem roku będzie upragniony przez Was konkurs z licencjami Ashampoo Burning Studio do wygrania.
Odpowiedz
#25
Miłego wieczoru sylwestrowego...radości...wesołych bąbelków...gdziekolwiek będziecie.
Szczęśliwego Nowego Roku
Lol

[Obrazek: 240_F_185370529_6Icprs7jHBGNflPdv0jWXqJT3ezawtCt.jpg]
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#26
Pięknego Roku 2018
The world is yours
Odpowiedz
#27
Nie zaczynam nowego wątku...pomyślałem, że kontynuacja to dobra rzecz po prostu...taka "nowa świecka tradycja"? Grin

Cały rok za nami i pewnie każdemu coś z poprzednich życzeń się spełniło...pozostaje pogratulować więc osiągniętych i wymarzonych rzeczy, a z okazji nadchodzącej Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia chciałbym wam i sobie życzyć, by życzenia kolejne łatwiej nam było spełniać. Byśmy wciąż mogli spotykać się w gronie bliskich i doświadczali radosnego ciepła płynącego z naszych wspólnych chwil...byśmy siedząc przy przy opłatku, barszczu, choince i rozpakowanych prezentach pamiętali, co jest powodem tych spotkań.

Wesołych Świąt!

[Obrazek: ?u=https%3A%2F%2Fupload.wikimedia.org%2F...ba.gif&f=1]
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#28
Zdrowych Spokojnych Swiąt i ZGODY

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#29
Również życzę wszystkim zdrowych, pogodnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.
Odpowiedz
#30
Pozdrawiam Wszystkich i również Wesołych, Spokojnych i Zdrowych Świąt
Odpowiedz
#31
Wesołych. Życzeń dostaniecie masę, więc w tematyce forum jedno- odpocznijcie od komputerów, internetu. Brońcie się przed tymi "zagrożeniami" chociaż 3 dni Smile
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
#32
Ekipa Forum życzy zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok 2019
Odpowiedz
#33
Wesołych i bezpiecznych świąt... niech wam udaje sie znaleść wszystkie sekrety w grach ^^ i pobić nowe rekordy gdy szef nie patrzy że grasz w robocie ^^
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#34
Wesołych Świąt
Odpowiedz
#35
Życzę zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w atmosferze ciepła i miłości. W Nowym Roku natomiast kolejnych sukcesów i wszystkiego co najlepsze!!!
Odpowiedz
#36
Wszytkiego naj .......... Cool    
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#37
Wszystkiego dobrego w Nowym 2019 roku
Kto pyta nie błądzi.
Odpowiedz
#38
I jak po Świętach pasibrzuchy? Grin Mam objaw niejakiego jadłowstrętu, choć uczciwie przyznam, że możliwości ewidentnie mam już mniejsze, niż kiedyś. Zapasów tyle jeszcze, że na świętowanie Nowego Roku chyba starczy...hehe Grin
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#39
A jadłem, i piłem Cool
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#40
Nowa Zelandia już jest w 2019 roku...my jeszcze nie, ale tym bardziej życzę wszystkim udanego wieczoru bez względu na to, w jak dużym towarzystwie go spędzimy Smile Orzeźwiających bąbelków, fajnej zabawy na dziś i spełnienia Waszych marzeń na Nowy Rok... niech będzie nam lepiej...hej! Grin
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości