Pomoc w doborze pakietu IS
#1
Witam serdecznie,

Chciałbym się poradzić w doborze zestawu zabezpieczeń. Przez ostatni rok korzystałem z Bitdefendera Internet Security 2017/2018. Ogólnie byłem zadowolony nic nie przepuścił. Zastanawiam się czy warto wykupić ponownie licencję czy może zmienić na jakiś inny program? Jak wypada np. Panda Internet Security, KIS w porównaniu do Bitdefendera? Czy jest jakaś warta uwagi alternatywa?

Mam jeszcze pytanie.
Dziewczyny laptop jest obecnie zabezpieczony Pandą Free, czy zmienić na coś innego w wersji Free? Przed zmianą systemu była Avira, również było Ok.

Dziękuje za pomoc.
Odpowiedz
#2
Witam.

Porównaj sobie ceny Bidka i Arcabita i wybierz ten tańszy. Lepiej wspierać naszych  (chyba tańszy będzie Arcabit)
Co do Arcabita to skuteczność jest ta sama co u Bidka + robi kopie zapasowa (automatycznie)

Zamiast Pandy free zamienił bym na Kaspersky free.
Odpowiedz
#3
Ja w Arcabit cenię, prócz podstawowej ochrony, bezpieczną przeglądarkę i safe storage. Teraz odnowiłem licencję i za dwa stanowiska zapłaciłem 99 zł. To jako ciekawostka.
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
#4
A ja dostałem kluczyk na 3 latka za free Grin
Odpowiedz
#5
Warto by było abyś podał jakiego windowsa używasz, jeśli 10 to dorzuć do defendera darmowy SecureAplus (wersje bez skanera offline) i powinno wystarczyć.
The world is yours
Odpowiedz
#6
A jak wypada SecureAplus w porównaniu do Crystal Security?

Pozdrawiam
Odpowiedz
#7
(11.12.2017, 00:58)Qbaas napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A jak wypada SecureAplus w porównaniu do Crystal Security?

Pozdrawiam



Wszystko zależy też od tego co robisz na kompie.
Do naszej Giełdy zaglądałeś? Masz tam promocje na płatny soft. W obecnych czasach jednak ściąganie sygnatur i na nich się opieranie nie ma sensu wg. mnie.
Możesz spróbować pobawić się z Comodo. Ja mam ustawione tak, że wszystkie nieznane pliki są izolowanie od systemu i sieci. Sygnatury nie mają więc co robić za bardzo. Jest to trochę uciążliwe jak ściągasz dużo rzeczy ale finalnie lepsza ochrona niż jakieś Bitdefendery itp.
Odpowiedz
#8
Pytam bardziej w kontekście darmowej ochrony dla laptopa, który wykorzystuje moja dziewczyna. Chciałbym czegoś mało skomplikowanego wraz z małą ilością powiadomień. Ważne jest również to, żeby w razie czego zablokowało jej stronę, gdzie może znajdować się zagrożenie (ma w Chome wgranego Ublocka).

Co do mojego PC, wgrałem na razie wersję trial Arcabita IS, potestuje jak to działa Smile
Odpowiedz
#9
Patrz tu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości