Facebook sprawdzi czy polubiłeś rosyjskiego trolla
#1
Cytat:Użytkownicy Facebooka będą mieli możliwość sprawdzenia, czy padli ofiarą rosyjskich kampanii dezinformacyjnych. Portal oferujący taką możliwość ma powstać do końca tego roku.


Nowa usługa Facebooka będzie dostępna za pośrednictwem Centrum Pomocy. Dzięki niej użytkownicy będą mogli zobaczyć, czy polubili treści propagandowe na Facebooku i Instagramie. Narzędzie nie poinformuje jednak, czy w ogóle widzieliśmy sponsorowane przez Kreml treści propagandowe, a jedynie, czy wchodziliśmy w interakcję ze stronami powiązanymi z rosyjską kampanią propagandową, do której istnienia w serwisie niedawno przyznał się Facebook.

Konta, które były częścią rosyjskiej kampanii propagandowej na Facebooku, według firmy "stworzono po to, by siać podziały i brak zaufania" przed wyborami prezydenckimi w USA w 2016 roku. Reklamy zamówione przez organizację Internet Research Agency, znaną z działań propagandowych na rzecz Kremla, dotarły do około 10 mln odbiorców.
źródło

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
A co z treściami z propagandą pro:
Imigrancką
Lewicową
Kolorowo skórową
Wyznaniową
i Reptiliańską?
Chodzi mi o kwestie zarówno gdy propaganda popiera jak i się sprzeciwia tym rzeczom Wink
Odpowiedz
#3
Nic, wszystkie powyższe to prawda przenajświętsza i ruszyć jej nie wolno!

A Rosjanie są źli. Jeśli Kaliemu spadnie cegła na głowę, to na pewno Rosjanin.
Jeśli uderzy piorun, na pewno z rosyjskiej strony nieba.
Rosjanie winni, zawsze!

(jakby ktoś nie zajarzył, to jest ironia).
Odpowiedz
#4
Nie...no nieee...Rosjanie to wspaniali ludzie i zawsze wszystkim służą pomocą...nawet w wygraniu - albo przegraniu - wyborów Grin
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#5
@up
+1 Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#6
Kto ma Fesjbuka, kontroluje propagandę.
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
#7
(29.11.2017, 12:03)Mcin napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Kto ma Fesjbuka, kontroluje propagandę.



[Obrazek: 400?cb=20110327002151]?
Odpowiedz
#8
No patrz pan...za wszystkim Żydzi...ależ to mocny naród...nasze i nie nasze brązowe koszule mogą im "dmuchnąć w oponkę" w takim razie...
Tak na marginesie...Rogacz...doceń trochę naszą inteligencję...nie wrzucaj aluzyjnych rysunków z gotową odpowiedzią.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#9
(29.11.2017, 19:45)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

No patrz pan...za wszystkim Żydzi...ależ to mocny naród...nasze i nie nasze brązowe koszule mogą im "dmuchnąć w oponkę" w takim razie...
Tak na marginesie...Rogacz...doceń trochę naszą inteligencję...nie wrzucaj aluzyjnych rysunków z gotową odpowiedzią.
Cool
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
#10
(29.11.2017, 19:45)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

...nasze...brązowe koszule...

Gdzie widziałeś te brązowe koszule po za tvnem? Wink

A co do obrazka - nie jest mój kilka lat temu go na wykopie widziałem.
Odpowiedz
#11
Pozwól, że nie pociągnę rozmowy na ten temat...tak będzie bezpieczniej dla tutejszej atmosfery Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#12
Trochę poważniej:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dla równowagi:https://www.youtube.com/watch?v=VZXnoociezo&t=2124s
Odpowiedz
#13
Dziwne. W sumie to też śmieszno załosne.

W 2014 pojechałem z kumplami z ciekawości na Marsz Niepodległości.
Wróciłem cały skąpany w gazie łzawiącym bo sobie Policja zrobiła zabawę pod tytułem walenia gazem w tłum.
W tvnie i wyborczej dostrzegłem że jestem faszystą bo byłem na Marszu...

Dlatego z całym szacunkiem Ichito, ale nie mam litości dla osób które gadają o brunatnych ludziach a widzą takich w tvnie czy wyborczej.

Dlatego mimo wszystko zachęcam do dyskusji, bo może się do wiem że to Ja jestem brunatny wg. ciebie za to ze flagę Polski wieszam Smile
Odpowiedz
#14
Faszyści są niewiele lepsi od komunistów. Różnią się tylko tym, że są pobożni.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#15
Gucio tam z pobożnością.
Zobacz ile razy czołowi faszyści/naziści się pojawili w kościele w czasie 2wś.

Jedyna różnica tak naprawdę między nimi to jest nauka. Komuniści rozwijali naukę by przetrwać, faszyści/naziole po to by być coraz silniejszymi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości