Problem z napędem CD/DVD
#21
Miałem na myśli bez obsługi sieci etc.

Oj, wojna będzie za N-N-AV.
#22

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#23
Ojejku, po prostu zrób to co pisałem "Daj prawym myszki/odinstaluj i zrestartuj kompa, powinno na nowo wykryć" i jak zniknie wykrzyknik po restarcie jak wykryje ponownie DVD to będziemy myśleć nad trybem awaryjnym, a tak nie wiadomo co to jest.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
#24
tommy504 napisał(a):Ojejku, po prostu zrób to co pisałem "Daj prawym myszki/odinstaluj i zrestartuj kompa, powinno na nowo wykryć" i jak zniknie wykrzyknik po restarcie jak wykryje ponownie DVD to będziemy myśleć nad trybem awaryjnym, a tak nie wiadomo co to jest.


Uważaj, bo Zbycho zbombarduje twój pomysł tak jak storpedował mój pomysł własnego AV.
#25
Panowie temat do zamknięcia. Zrobiłem szybkiego formata partycji C (nie tylko z tego powodu) i wszystko gra Smile Dzięki za próbę pomocy
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
#26
adam_993 napisał(a):
tommy504 napisał(a):Ojejku, po prostu zrób to co pisałem "Daj prawym myszki/odinstaluj i zrestartuj kompa, powinno na nowo wykryć" i jak zniknie wykrzyknik po restarcie jak wykryje ponownie DVD to będziemy myśleć nad trybem awaryjnym, a tak nie wiadomo co to jest.


Uważaj, bo Zbycho zbombarduje twój pomysł tak jak storpedował mój pomysł własnego AV.


ale przeżywasz jakby to było coś wielkiego.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
#27
mbm86 napisał(a):Panowie temat do zamknięcia. Zrobiłem szybkiego formata partycji C (nie tylko z tego powodu) i wszystko gra Smile Dzięki za próbę pomocy


Zatem zamykam wątek.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości