Google dorzuca do tłumaczonych przez siebie stron insekty?
#21
Jesli nie jest powiedziane, to można dalej gdybać na temat przydatnosci przesylania plikow przez kwarantanne Smile Ja jednak wolę mieć pewność, że dany plik zostanie przeanalizowany i jeśli to malware, dodany do VDF, przesylajac przez

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#22
Plati napisał(a):Jesli nie jest powiedziane, to można dalej gdybać na temat przydatnosci przesylania plikow przez kwarantanne Smile Ja jednak wolę mieć pewność, że dany plik zostanie przeanalizowany i jeśli to malware, dodany do VDF, przesylajac przez

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.


Myśląc logicznie gdyby nie analizowali nadesłanych w ten sposób plików to po co mieliby naprawiać odpowiedzialną za to funkcję?Smile
Wysyłanie plików za pośrednictwem ich strony WWW to fajna sprawa ale bardziej niebezpieczna.
Odpowiedz
#23
Wiele rzeczy jest nielogicznych. Np. Sprawdzanie sygnatur przez nortona co kilka minut i szumnie nazwanie tego procesu "superszybkimi aktualizacjami".
Dlaczego twierdzisz, że wysylanie plikow przez stronę WWW jest niebezpieczne?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#24
Cytat: Wiele rzeczy jest nielogicznych. Np. Sprawdzanie sygnatur przez nortona co kilka minut i szumnie nazwanie tego procesu "superszybkimi aktualizacjami".

To akurat pomyliłes z Avirą,oczywiście jeśli zminimalizujesz czasowo update w schedulerze.
Miałem nortona 2009 i co by o nim nie mówić co parę(naście) minut ściagał updaty.
I te pliki miały wagę
Odpowiedz
#25
zbycho napisał(a):
Cytat: Wiele rzeczy jest nielogicznych. Np. Sprawdzanie sygnatur przez nortona co kilka minut i szumnie nazwanie tego procesu "superszybkimi aktualizacjami".

To akurat pomyliłes z Avirą,oczywiście jeśli zminimalizujesz czasowo update w schedulerze.
Miałem nortona 2009 i co by o nim nie mówić co parę(naście) minut ściagał updaty.
I te pliki miały wagę


Nie zrozumiałeśmnie. Nie samo wysyłanie plików jest niebezpieczne. Tylko wyciąganie z kwarantanny potencjalnie niebezpiecznych plików aby wysłać je w ten sposób.
Wracając do meritum sprawy. Ten plik to był FP. Temat uważam za wyczerpany.Smile
Odpowiedz
#26
Twój post
Cytat: Wiele rzeczy jest nielogicznych. Np. Sprawdzanie sygnatur przez nortona co kilka minut i szumnie nazwanie tego procesu "superszybkimi aktualizacjami".

Moja odpowiedź
Cytat: To akurat pomyliłes z Avirą,oczywiście jeśli zminimalizujesz czasowo update w schedulerze.
Miałem nortona 2009 i co by o nim nie mówić co parę(naście) minut ściagał updaty.
I te pliki miały wagę

Twoja odpowiedź
Cytat: Nie zrozumiałeś mnie. Nie samo wysyłanie plików jest niebezpieczne. Tylko wyciąganie z kwarantanny potencjalnie niebezpiecznych plików aby wysłać je w ten sposób.

Piłeś coś czy szpryca?
Odpowiedz
#27
zbycho napisał(a):Twój post
Cytat: Wiele rzeczy jest nielogicznych. Np. Sprawdzanie sygnatur przez nortona co kilka minut i szumnie nazwanie tego procesu "superszybkimi aktualizacjami".

Moja odpowiedź
Cytat: To akurat pomyliłes z Avirą,oczywiście jeśli zminimalizujesz czasowo update w schedulerze.
Miałem nortona 2009 i co by o nim nie mówić co parę(naście) minut ściagał updaty.
I te pliki miały wagę

Twoja odpowiedź
Cytat: Nie zrozumiałeś mnie. Nie samo wysyłanie plików jest niebezpieczne. Tylko wyciąganie z kwarantanny potencjalnie niebezpiecznych plików aby wysłać je w ten sposób.

Piłeś coś czy szpryca?


dlaczego mieszasz moje posty ze swoimi postami i postami Blade''a? i do kogo to jest "Piłeś coś czy szpryca?" ?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#28
A Ty Zbycho co wolisz-chlać czy walić szprycę?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#29
Popatrzcie o której godzinie to pisał.

Kod:
Dzisiaj, 01:49

Przemęczenie bywa źródłem nieporozumień.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#30
Sorry .Wystąpiła pomyłka.Przeoczyłem nicka autora pierwszego postu (Plati) a czytając tekst postu Blade z zamieszczonym moim postem jako cytatem,uznałem ze jest to odpowiedź na moją wcześniejsza odpowiedź.
Poniewaz odpowiedź była kompletnie nie na temat,napisałem co napisałem.
Gdyby Blade nie uzył mojego postu jako cytatu,jego wypowiedź była by logiczna i nie była by do mnie.

Cytat: A Ty Zbycho co wolisz-chlać czy walić szprycę?

A ty Meir,pies jesteś,ześ taki ciekaw.
Odpowiedz
#31
Zbycho-czy Ciebie ktoś skrzywdził w dzieciństwie? Ewidentnie masz syndrom wykorzystywanego dziecka...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości