Nude - "seksowna" aplikacja dla IOS
#1
[Obrazek: 392x696bb.jpg]

Nagie...roznegliżowane...a tym samym bardzo prywatne fotki znajdują się zapewne na wielu telefonach i pewnie też spędzają sen z powiek ich właścicielom...zakładam, że większości Smile Są aplikacje, które tworzą szyfrowane zasobniki/kontenery ukryte przed niepowołanymi oczami, a dostępne jedyne tym, którzy znają hasło (niekoniecznie czasem jest to właściciel telefonuSmile)...ale jedynie na IOS - tylko na wersję 11 - stworzono aplikację, która jest przeznaczona niemal wyłącznie do ochrony takich fotografii - po prostu Nude.

Cytat:Nude, to aplikacja która wyszukuje wszystkie intymne, roznegliżowane lub nagie zdjęcia użytkowników iPhona, a następnie przenosi je do bezpiecznego folderu w samym telefonie. Folder jest zaszyfrowany i chroniony kodem PIN, a zdjęcia usuwane są z rolki aparatu i iCloud, gdzie trafiają automatycznie.
(...)
Aplikacja wykorzystuje Core ML, czyli framework wydany z najnowszą wersją IOS, który umożliwia aplikacjom operowanie bezpośrednio w telefonie z pominięciem chmury. Nude skanuje wszystkie ślady ludzkiego ciała za pomocą specjalnego silnika aplikacji, którzy dwaj 21-letni twórcy z UC Berkley (Jessica Chiu i YC Chen) stworzyli korzystając z ponad 30 milionów obrazów dostępnych między innymi na PornHub, po to by uszczelnić algorytm i zrobić go jeszcze bardziej dokładnym.
http://bliss.natemat.pl/220603,jesli-trz...-wyciekiem

Dodatkowo aplikacja przechowywać może (za Apple)
Cytat:Other ideas you can use Nude for:
- Protecting copies of your driver’s license, ID cards, and credit cards
- Keeping your important documents safe
- Preserving special memories
- Storing family photos and videos

https://itunes.apple.com/us/app/nude-the...05417?mt=8
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości