Kaspersky Free Antivirus 2018 pl
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

MKS_VIR

Odpowiedz
#2
Mam sentyment do Kaspersky'ego ale się nie skuszę Smile
Odpowiedz
#3
(12.10.2017, 16:39)Blade napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mam sentyment do Kaspersky'ego ale się nie skuszę Smile

A ja już zainstalowałem, myślę że wiele osób się skusi jak już wyszło w PL Smile dla mnie rewelacja bo to dobry soft Smile
Wisevector v3,05
Odpowiedz
#4
Mnie też nie bardzo rusza ten AV, ale to z innych powodów. Szkoda, że afera bardzo niekorzystnie odbiła się na reputacji programu...
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#5
Jak dla mnie zapewnia on za słabą ochronę jak na dzisiejsze czasy.
Przyzwyczaiłem się do Comodo  i trudno innym softom mu dorównać.
Nie jest to chyba jeszcze oficjalna wersja PL bo na stronie nie ma do wyboru pl ani nie ma Europy.
   
Odpowiedz
#6
Jest PL oficjalna

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ciekawe czasy nam się porobiły :-). Kasper i Bitek za darmo...
Odpowiedz
#7
(02.02.2018, 11:40)Apocalypse napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jest PL oficjalna

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ciekawe czasy nam się porobiły :-). Kasper i Bitek za darmo...

No w końcu Smile
Ciekawe tylko jak długo to potrwa ponieważ Kaspersky był już kiedyś w wersji Free jako "AOL Active Virus Shield" lecz długo się nie utrzymał.
Ja się na niego nie skusze ponieważ według mnie na obecne czasy to dużo za mało.
Nie oznacza to jednak że nie nie można zrobić zestawu Kaspersky Free + Comodo Firewall Smile
Odpowiedz
#8
Teraz po tych aferach to ludzie nawet płatnej wersji już nie chcą za bardzo Smile
Zdesperowany kaspersky zawsze ostry w cenach i stanowczy a zarazem skompy na promocje i przeceny nagle wypuszcza wersje free..

aż tak im dały popalić afery wokół ich softu Tongue
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#9
Muszą znaleźć klienta...wersja darmowa pozwala złowić kolejnych, z których pewnie jakiś procent skusi się na wykup licencji na pełne pakiety.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#10
Jest. Trzeba się cieszyć, że jest wybór...
Odpowiedz
#11
Kaspersky free to świetne rozwiązanie wg mnie. Od samego początku aplikacja śmiga szybciutko i niezawodnie,co godzinę aktualizacje pobiera ,blokuje malware ,strony phishingowe,wykrywa adware i spyware oraz rootkity i bootkityTongue) Różni się jedynie tym ,że nie ma kontroli rodzicielskiej a w płatnym KAV -możemy ustawiać czułość osłon a w darmowym są na maxa i się nie da. Więc śmiało go polecam ,jest lepszy od avasta i avg a avirę biję na głowę pod względem wykrywalnośći i jeszcze jedno świetnie blokuje ataki siecioweTongue)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości