Promocja BullGuard Internet Security na rok
#1
BullGuard Internet Security v. 17.1.334 na rok za darmo z Chip.de (9000 licencji)
Cytat:After the installation, set up a free BullGuard account with your e-mail address. Then software will be fully accessible for one year.
Instalator do pobrania:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Strona promocji:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
#2
Witam

Panowie a warto się przejść na ten pakiet z EIS ??.Po ostatnich wyczynach z usunięciem zapory z EIS szuka jakiegoś dobrego pakietu.
Odpowiedz
#3
To jest Bitdefender na rynek amerykański Wink
Odpowiedz
#4
Swoją drogą wgrałem go sobie - wszystko chodzi w porządku. Jedyne co mnie zastanawia to fakt że nie mogę wyłączyć zapory windowsa - ale to do producenta napiszę czy czasem Bull nie ma nakładki na windowsową zaporę.
Odpowiedz
#5
Tym razem w promocji BULLGUARD INTERNET SECURITY 2018 (1000 kopii, więc kto pierwszy ten lepszy) na rok.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wersja 2017 nie spodobała mi się... - spore zużycie w trybie "jalowym", spore zużycie w trybie skanowania (automatyczny po starcie i bez możliwości wyłączenia). Do tego kiepski i imo brzydki interfejs, a w związku z wykorzystywaniem silnika Bitdefendera należałoby się spodziewać trochę lepszych wyników programu w testach wykrywalności szkodników. Niemniej wiecie, co mówi się o darowanym koniu.... Smile
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
#6
W trybie jałowym żarło mi 30mb, w skanie do 250 Smile Ogółem fajny av, jego jedyny problem - wykasowali antyspam.
Odpowiedz
#7
(13.10.2017, 08:00)zeno06 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tym razem w promocji BULLGUARD INTERNET SECURITY 2018 (1000 kopii, więc kto pierwszy ten lepszy) na rok.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wersja 2017 nie spodobała mi się... - spore zużycie w trybie "jalowym", spore zużycie w trybie skanowania (automatyczny po starcie i bez możliwości wyłączenia). Do tego kiepski i imo brzydki interfejs, a w związku z wykorzystywaniem silnika Bitdefendera należałoby się spodziewać trochę lepszych wyników programu w testach wykrywalności szkodników. Niemniej wiecie, co mówi się o darowanym koniu.... Smile

Na jakim to silniku jest? Bitdefender? Warto się przesiąść na rok z Comodo?
Odpowiedz
#8
(13.10.2017, 11:49)Apocalypse napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(13.10.2017, 08:00)zeno06 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tym razem w promocji BULLGUARD INTERNET SECURITY 2018 (1000 kopii, więc kto pierwszy ten lepszy) na rok.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wersja 2017 nie spodobała mi się... - spore zużycie w trybie "jalowym", spore zużycie w trybie skanowania (automatyczny po starcie i bez możliwości wyłączenia). Do tego kiepski i imo brzydki interfejs, a w związku z wykorzystywaniem silnika Bitdefendera należałoby się spodziewać trochę lepszych wyników programu w testach wykrywalności szkodników. Niemniej wiecie, co mówi się o darowanym koniu.... Smile

Na jakim to silniku jest? Bitdefender? Warto się przesiąść na rok z Comodo?

Tak, na Bitdefenderze. Nie wiem na jakim etapie jest teraz Comodo. Gdyby się sugerować tym:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


To może warto, tyle że jakoś sam nie jestem przekonany. Proponuję samemu ściągnąć i zainstalować (może jeszcze się załapiesz na darmową licencję - licencja przypisana do konta, login - adres e-mail), żeby wyrobić sobie opinię. Wyłącz na chwilę Comodo, ściągnięcie i zainstalowanie oraz obowiązkowy scan Bullguarda przebiega bardzo szybko oraz nie wymaga restartu, zajmuje coś koło 1 GB na dysku. W razie czego potem odinstalujesz (fajnie gdybyś instalował w trybie Shadow Mode w Shadow Defender, bo niełatwo potem dokładnie wyczyścić z pozostałości).
Tutaj recenzja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
#9
(13.10.2017, 12:22)zeno06 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(13.10.2017, 11:49)Apocalypse napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(13.10.2017, 08:00)zeno06 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tym razem w promocji BULLGUARD INTERNET SECURITY 2018 (1000 kopii, więc kto pierwszy ten lepszy) na rok.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wersja 2017 nie spodobała mi się... - spore zużycie w trybie "jalowym", spore zużycie w trybie skanowania (automatyczny po starcie i bez możliwości wyłączenia). Do tego kiepski i imo brzydki interfejs, a w związku z wykorzystywaniem silnika Bitdefendera należałoby się spodziewać trochę lepszych wyników programu w testach wykrywalności szkodników. Niemniej wiecie, co mówi się o darowanym koniu.... Smile

Na jakim to silniku jest? Bitdefender? Warto się przesiąść na rok z Comodo?

Tak, na Bitdefenderze. Nie wiem na jakim etapie jest teraz Comodo. Gdyby się sugerować tym:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


To może warto, tyle że jakoś sam nie jestem przekonany. Proponuję samemu ściągnąć i zainstalować (może jeszcze się załapiesz na darmową licencję - licencja przypisana do konta, login - adres e-mail), żeby wyrobić sobie opinię. Wyłącz na chwilę Comodo, ściągnięcie i zainstalowanie oraz obowiązkowy scan Bullguarda przebiega bardzo szybko oraz nie wymaga restartu, zajmuje coś koło 1 GB na dysku. W razie czego potem odinstalujesz (fajnie gdybyś instalował w trybie Shadow Mode w Shadow Defender, bo niełatwo potem dokładnie wyczyścić z pozostałości).
Tutaj recenzja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Dziękuję Ci bardzo za wyczerpująca odpowiedź. Wywaliłem na razie Comodo i zainstalowałem na próbę. Na licencje się załapałem. Na razie pierwsze wrażenia są takie, że system jest bardziej responsywny. Czego mi brakuje to animacji ruchu sieciowego w Trayu. Cóż. Potestuje i zobaczymy...
Odpowiedz
#10
Ogółem działa tutaj podstawowy trick z Bitdefendera - pełny skan systemu, restart i system jeszcze bardziej staje się responsywny Wink
Odpowiedz
#11
Zobaczymy ale ogólnie zmiana w działaniu systemu w stosunku do Comodo na +.
Odpowiedz
#12
Ogólnie po kilku dniach to mam już jakieś tam wyrobione zdanie. Pakiet jest full automat. Nie trzeba robić dosłownie nic. Natomiast zastanawia mnie ten ich Firewall. To jest chyba nakładka na systemowy. Ciekawe jak ze skutecznością...
Odpowiedz
#13
Tak to nakładka na systemowy, ale pliki ładnie wykrywała które się chciały połączyć z światem.
A co do pakietu nie jest tak uparty jak symantec gdzie aby ci nie skanował folderu musisz dodać do wykluczeń i wykluczyć jedno z rozpoznanych zagrożeń Grin
Odpowiedz
#14
Norton wysyła nasze dane do NASA. Więc wole Arcabita Smile
Odpowiedz
#15
Gdyby to był stary MKS byłbym całym sercem za nim, a Arcabit? Pamiętam jak go dodawali do Neostrady ile z nim problemów znajomi mieli i do dziś mnie nie przekonuje.
Odpowiedz
#16
(16.10.2017, 10:13)Tibu 11 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Norton wysyła nasze dane do NASA. Więc wole Arcabita Smile

A ArcaBit do * "Jarka" Smile

* - Żart.
Odpowiedz
#17

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

bęc
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#18
(16.10.2017, 10:19)rogacz napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Gdyby to był stary MKS byłbym całym sercem za nim, a Arcabit? Pamiętam jak go dodawali do Neostrady ile z nim problemów znajomi mieli i do dziś mnie nie przekonuje.

nie bronie Arcabitu, ale nie jest jak kiedyś Grin
Odpowiedz
#19
Nasza znajomość z BullGuardem dzisiaj dobiegła końca :-). Zaczął mi się włączać sam i wywalać okno na cały ekran. Nie mniej dzięki wielkie za info o promocji...
Odpowiedz
#20
(18.10.2017, 11:15)Apocalypse napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nasza znajomość z BullGuardem dzisiaj dobiegła końca :-). Zaczął mi się włączać sam i wywalać okno na cały ekran. Nie mniej dzięki wielkie za info o promocji...

Sprawdź SecureAPlus jest promo na 2 lata może ci spasuje 14 silników zamiast jakiś 1 felerny Smile
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości