Promocja BullGuard Internet Security na rok
#21
(18.10.2017, 11:15)Apocalypse napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nasza znajomość z BullGuardem dzisiaj dobiegła końca :-). Zaczął mi się włączać sam i wywalać okno na cały ekran. Nie mniej dzięki wielkie za info o promocji...

Masz screena? Bo przy licencji na rok, dopiero w 11 miesiącu miało przypominać o zakupie jak z nimi gadałem.
Odpowiedz
#22
12 silników? Hehe. ładnie. Szczerze to zastanawiam się czy nie zostać na Comodo Firewallu i Windows Defender. Jak się ma Piaskownicę z CIS to chyba AV nie ma takiego znaczenia...

(18.10.2017, 11:28)rogacz napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(18.10.2017, 11:15)Apocalypse napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nasza znajomość z BullGuardem dzisiaj dobiegła końca :-). Zaczął mi się włączać sam i wywalać okno na cały ekran. Nie mniej dzięki wielkie za info o promocji...

Masz screena? Bo przy licencji na rok, dopiero w 11 miesiącu miało przypominać o zakupie jak z nimi gadałem.

Nie przypominał tylko maksymalizował okno programu.
Odpowiedz
#23
Używa ktoś jeszcze tego na w10 FCU? Wróciłem do nich bo jednak jest lżejszy dla systemu ale wnerwia mnie ten start. System się włącza a potem Bullguard się maksymalizuje. Ma ktoś podobnie?
Odpowiedz
#24
Używam go jako głównego programu. Po konsultacji z supportem rozwiązałem swoje problemy.
Zastanawia mnie jednak czy to wystarczająca ochrona. Nie ma piaskownicy, Hipsa ale tak naprawdę czy to jest do szczęścia potrzebne? Wykrywalność wg. testów jest bardzo wysoka więc teoretycznie nic się nie powinno dziać...

Nie mniej jednak po Comodo czuję się jakbym się przesiadł na coś okrojonego...
Odpowiedz
#25
Bullguard to ostra firma. Za każdą pomoc zwiększają czas subskrypcji :-).
Odpowiedz
#26
Bullguard ponownie za darmo na rok. 5000 kopii.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#27
Cytat:Funguje pro
2 zařízení, ať už je to PC, Mac nebo Android…
záleží na vás.
Kocham ten język <3
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości