Privatefirewall
#21
zbyszek napisał(a):
LikwidatoR napisał(a):No firewall w matousecu 10+ ocena wiec jest warty polecenia tylko zeby nie zamulalnetu i nie zrywal palaczenSmile


Posiadam ten program i powiem Ci LikwidatoR że nie zamula netu oraz nie zrywa połączeń Smile


To się cieszę , chodz jeszcze nie bede go testował Bo Comodo sie uspokoiło i na ta chwile nie przycina mi komputeraSmile
Odpowiedz
#22
Ale Wam się Chłopaki ewidentnie nudzi...macie od miesięcy Outpost Free...a tu debatujecie nad jakimś fajansemWink
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#23
a avira prowadzi w testach to wszyscy używają aviry?Nie
Odpowiedz
#24
Brawo Dozamet za uwagę Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#25
Mimom wszystko wolę firewalle sprawdzonych i uznanych marek jak choćby OA, który jeszcze ani razu mnie nie zawiódł (zarówno płatna jak i darmowa wersja) a i w testach plasuje się na wysokich miejscach.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#26
@mbm86
Ale ktoś musi je używać...w końcu po to stworzono program. DSA jako samodzielny HIPS zawsze był polecany i dość wysoko ceniony (mimo wyników u Matouska - ale wiemy, że te wyniki to już inna bajka), teraz po zmianach w nowej zaporze wygląda bardzo obiecująco.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#27
Tak , ale świat nie kręci się tylko wokół OA, Outpost czy Comodo, trzeba szukać innych alternatyw nie badzmy noobamiWink
Odpowiedz
#28
U mnie po zmianie na Privatefirewall z COMODO komp szybciej się uruchamia.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#29
ktoś może już testował(pc flank itd)jakis wyniki?
Odpowiedz
#30
Dozamet1 napisał(a):a avira prowadzi w testach to wszyscy używają aviry?Nie


W jednych prowadzi a w drugich nie...a Matousec jest tylko jedenSmile

LikwidatoR...BMW,Audi,Mercedes...z masówki są najlepsze-to gdzie znajdziesz alternatywę? Chyba w Niebie...

Ichito-jakie-"jedynie słuszne poglądy"? Byłeś w Partii czy co?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#31
Meir nie porównuj marek samochodów do prgramów zabezpieczających inna bajka. Tak jakby patrzec na nazwy , marki odziezowe: Adidas, Nike, Puma są najlepsze trzeba je kupowac. Sa tez takie nazwy i marki równie dobre co nawet żeśmy na uszy nie słyszeli ale co mamy te kupowac bo to markanie ma alternatywy. W samochodach również wiele jest przereklamowanych chodz sa dobre ale czemu nie mamy miec lepszego lub rownie dobrego bo to jest nowośc nie ma jeszcze renomy bez jaj. Ten Firewall może będzie w przyszlości jeszcze lepsze niż Comodo i inne. Jak widać u Zbyszkaneta mniej przymula, są zalety i plusy świadczące na rzecz tego Firewallu. Nie oceniaj go pochopnie testowałeś bo Twoja ocena moze byc mylna, trzeba dac szanse. Swiat nie kreci sie tylko wokol comodo , Outpost czy OA. Monza znalesc rowniez ciekawa alternatywe Smile
Odpowiedz
#32
Ale ikonkę to ma śmieszną jakąś... taki LEGO-man z podniesiona łapą w trayu straszy... CLT u mnie wychodzi 100/340 na ustawieniach default - ale ja chyba tych testów nie potrafię zrobić dobrze, bo u mnie większość programów nisko wypada.
Zainstalowane próbnie, zobaczymy czy przetrwa parę dni.
360 TSE
Odpowiedz
#33
LikwidatoR napisał(a):Meir nie porównuj marek samochodów do prgramów zabezpieczających inna bajka. Tak jakby patrzec na nazwy , marki odziezowe: Adidas, Nike, Puma są najlepsze trzeba je kupowac. Sa tez takie nazwy i marki równie dobre co nawet żeśmy na uszy nie słyszeli ale co mamy te kupowac bo to markanie ma alternatywy. W samochodach również wiele jest przereklamowanych chodz sa dobre ale czemu nie mamy miec lepszego lub rownie dobrego bo to jest nowośc nie ma jeszcze renomy bez jaj. Ten Firewall może będzie w przyszlości jeszcze lepsze niż Comodo i inne. Jak widać u Zbyszkaneta mniej przymula, są zalety i plusy świadczące na rzecz tego Firewallu. Nie oceniaj go pochopnie testowałeś bo Twoja ocena moze byc mylna, trzeba dac szanse. Swiat nie kreci sie tylko wokol comodo , Outpost czy OA. Monza znalesc rowniez ciekawa alternatywe Smile



GrinGrinGrinGrinGrinSwięte słowa LikwidatoR Swięte słowaCoolCoolCool
Odpowiedz
#34
LikwidatoR napisał(a):Tak , ale świat nie kręci się tylko wokół OA, Outpost czy Comodo, trzeba szukać innych alternatyw nie badzmy noobamiWink


HIPS w OA jest wg mnie najlepszy a HIPS to dzisiaj podstawa. Używanie najlepszych produktów nie oznacza bycia noobem. Ja testowałem i Comodo i Outposta i PC Tools Firewall ale zawsze wracałem do OA bo ma naprawdę skutecznego i niezbyt upierdliwego HIPS-a i nie trzeba przy nim praktycznie nic kombinować żeby w CLT osiągnąć maks. wynik. A właśnie jaki wynik w CLT osiąga ten Private Firewall ?
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#35
LikwidatoR napisał(a):Meir nie porównuj marek samochodów do prgramów zabezpieczających inna bajka. Tak jakby patrzec na nazwy , marki odziezowe: Adidas, Nike, Puma są najlepsze trzeba je kupowac. Sa tez takie nazwy i marki równie dobre co nawet żeśmy na uszy nie słyszeli ale co mamy te kupowac bo to markanie ma alternatywy. W samochodach również wiele jest przereklamowanych chodz sa dobre ale czemu nie mamy miec lepszego lub rownie dobrego bo to jest nowośc nie ma jeszcze renomy bez jaj. Ten Firewall może będzie w przyszlości jeszcze lepsze niż Comodo i inne. Jak widać u Zbyszkaneta mniej przymula, są zalety i plusy świadczące na rzecz tego Firewallu. Nie oceniaj go pochopnie testowałeś bo Twoja ocena moze byc mylna, trzeba dac szanse. Swiat nie kreci sie tylko wokol comodo , Outpost czy OA. Monza znalesc rowniez ciekawa alternatywe Smile


LikwidatoR-napisz zażalenie do Pana Boga...nie ja stworzyłem ten światSmile
Albo coś jest dobre albo nie...samochodów użyłem jako obrazowe porównanie...nie ma żadnych marek o których nie słyszeliśmy a są równie dobre jak najlepsi...no chyba,ze przez ostatnie 20 lat leżeliśmy w śpiączceSmile
Jak znasz takie nieznane,wybitne programy(samochody)-to proszę o nazwę-będę bardzo zobowiązanySmile
To bardzo ładnie,że masz takie niewinne przekonania...ale niestety świat jest inny...jeżeli chodzi o Firewalle-to tak-świat się kręci wokół-OA,Outposta i Comodo...jeżeli uważasz inaczej-to jest utopia...również dobrze możesz przekonywać,że świat od początku istnienia nie kręci się wokół-władzy,seksu i pieniędzySmile...to będzie taka sama prawdaSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#36
roofman napisał(a):CLT u mnie wychodzi 100/340 na ustawieniach default - ale ja chyba tych testów nie potrafię zrobić dobrze, bo u mnie większość programów nisko wypada.


Jeśli rzeczywiście osiąga taki wynik to słabiuteńko. Niech ktoś z użytkowników tego firewalla ustawi go na maksa i wtedy przetestuje w CLT.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#37
mbm86 napisał(a):Jeśli rzeczywiście osiąga taki wynik to słabiuteńko. Niech ktoś z użytkowników tego firewalla ustawi go na maksa i wtedy przetestuje w CLT.

Dokładnie, niech zrobi ten test ktoś komu wychodzą ''wysokie'' wyniki w innych programach.
W załączeniu jak to wygląda u mnie (czyli lista moich dziur systemowych Grin )
360 TSE
Odpowiedz
#38
Meir napisał(a):LikwidatoR-napisz zażalenie do Pana Boga...nie ja stworzyłem ten światSmile
Albo coś jest dobre albo nie...samochodów użyłem jako obrazowe porównanie...nie ma żadnych marek o których nie słyszeliśmy a są równie dobre jak najlepsi...no chyba,ze przez ostatnie 20 lat leżeliśmy w śpiączceSmile
Jak znasz takie nieznane,wybitne programy(samochody)-to proszę o nazwę-będę bardzo zobowiązanySmile
To bardzo ładnie,że masz takie niewinne przekonania...ale niestety świat jest inny...jeżeli chodzi o Firewalle-to tak-świat się kręci wokół-OA,Outposta i Comodo...jeżeli uważasz inaczej-to jest utopia...również dobrze możesz przekonywać,że świat od początku istnienia nie kręci się wokół-władzy,seksu i pieniędzySmile...to będzie taka sama prawdaSmile


ale są marki samochodów o których nie słyszała większość.. może ich jakośc nie jest imponująca ale są.. np Samsung SM3 Tongue co prawda koreański ale jest.. a co do firewalla to jeśli będziemy kierować się tylko testami matousec-a to faktycznie wszyscy będą używać tej trójki.. ale co z innymi? to mają zaprzestać rozwijać swoje produkty? to niedługo nie będzie dobrych i darmowych programów..
Odpowiedz
#39
Martini...to tutaj na tym forum-nauczyłem się,że Matousec to IkonaSmile i dlatego boję się używać samego ESET-a bez DWSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#40
ja długo miałem zapore xp i się nie przejmowałem.. przecież nie mam super tajnych info na komputerze.. DW to całkiem inna bajka..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości