Laptop dla studenta [max 3000zł]
#61
Ichito w tym sprzęcie dysk jest bardzo wolny 5400 i to na prawdę da się odczuć w szybkości działania. Moim zdaniem dysk ssd to minimum chyba, że za jakiś czas wymienisz na ssd.
zerknij na :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


ten dysk jeszcze można by było zakupić z dyskiem hybrydowym i wtedy z dużą pojemnością niestey w euroRTv jakoś ich nie ma. Dodatkowo Euro potrafi dawać specjalne promocje weekendowe na kilka stówek. czy te 3000 zł to górny limit ?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


tylko ten ostatni bez cdrom
Odpowiedz
#62
(10.11.2017, 15:35)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

OK...podpinam się pod wątek. Laptop do pracy, internetu, grania...wymagania
- napęd CD/DVD
- matowa matryca
- podświetlana klawiatura
- dodatkowa karta graficzna
- min. 6GB RAM
- min. procesor i5.
- co najmniej dysk 1000 GB.
Ten laptop wygląda OK i spełnia wymagania...co sądzicie, może jakiś inny?...ważny jest sklep czyli EuroAGD

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tak mi się dziś rzuciło w oczy - po wpisaniu kodu "BLACKWEEK" będzie za niecałe 3600 pln (w Euro AGD - 200 pln drożej):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Podobają mi się te Omeny. Smile
lub ten również za niecałe 3600 pln (z ww. kodem)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Z bardziej budżetowej opcji szedłbym w stronę Yogi (też mi się podobają) - z kodem za niecałe 2400 pln. Chociaż akurat ten model nie przystaje do ww. wymagań.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
#63
W Euro AGD to tylko to mi wpadło w oko. Przecena 200 pln na 3 799 zł.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
#64
Zeno...dzięki za propozycje...na razie to jednak poza limitem finansowym i jakoś temat w rodzinie ucichł.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#65
(26.11.2017, 13:05)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zeno...dzięki za propozycje...na razie to jednak poza limitem finansowym i jakoś temat w rodzinie ucichł.

Jasne... Skoro poza limitem i sprawa ucichła... Na wszelki wypadek i skoro coś tam zerknąłem, to zostawię tutaj takie budżetowe propozycje. Sam pewnie grzebałbym w jakiś poleasingowych propozycjach...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości