Promocja Abelssoft AntiLogger za darmo
#1
Cytat:Abelssoft AntiLogger to niewielka aplikacja wykrywająca działalność keyloggerów ukrytych w naszym systemie. Charakteryzuje ją bardzo przejrzysty interfejs użytkownika oraz zautomatyzowane działanie.

Po zakończeniu instalacji i kliknięciu linka aktywacyjnego, samoczynnie rozpoczyna się szybkie skanowanie, po którego zakończeniu pojawia się lista wykrytych plików. Mamy możliwość ich natychmiastowego usunięcia bądź też zignorowania w przypadku, gdy zostały błędnie uznane za szkodliwe.

[Obrazek: alpha_screen1.png?v=d7a44a23dcf568f4a825...0710e80136]

Aby skorzystać z promocji wchodźmy tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


w pole reedem voucher wpisujemy:  pl7b9mk5   i klikamy check  
Teraz już tylko wystarczy wypełnić formularz.
Odpowiedz
#2
pojawia się pytanie czy to w ogóle działa?
Wisevector v3,05
Odpowiedz
#3
Działać działa ale wiadomo nie jest to ta sama klasa co SpyShelter.
Odpowiedz
#4
U nas było info o nim...trudno mi powiedzieć, jak program się zmienił

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#5
Zwykły skaner... choć skanuje i bardzo szybko Smile
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#6
Jak już podajecie informacje z innych stron, to wypadało by podać również źródło ...
To promo było zorganizowane przez, i dla użytkowników innego forum

Admin i kilku innych pewnie wie z jakiego
Odpowiedz
#7
(13.07.2017, 04:27)Argail napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jak już podajecie informacje z innych stron, to wypadało by podać również źródło ...
To promo było zorganizowane przez, i dla użytkowników innego forum

Admin i kilku innych pewnie wie z jakiego

Ja nie wiem...masz takie informacje, proszę podziel się. Poza tym, o jakim źródle mówisz? Uważasz, że każdą informację, należy potwierdzić źródłem? To w takim razie brakuje tego w Twoim poście...
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#8
Źródło promocji :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


nie wiem jakie tu obowiązują standardy, nie mniej z czystej grzeczności powinno się źródło podawać... tak jest przynajmniej na większości innych for o podobnej tematyce
Odpowiedz
#9
Nie denerwuj się informacje o promocji miałem z innego źródła niż twoje forum i nie wiedziałem kto ją zorganizował.
Z PZF, PZD nie korzystam ze względu na to że wszelkie linki są tam ukryte wiec nawet nie wchodzę.
Odpowiedz
#10
spoko Wink jedynie zwracam uwagę, nie mam nic przeciwko informowaniu o tego typu akcjach, tym bardziej ze nikt z nas medalu za to nie dostaje, jednak warto źródła podawać 

jesli bedziecie robili jakąś akcje, możecie u mnie info z sygnowaniem sg podawać, no problem
Odpowiedz
#11
Na PZD to jest porażka tam ludzie tam moderatorzy sprzedają licencje które mają trafić na konkurs lub też były wygrane w konkursie Smile
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#12
(13.07.2017, 21:50)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Na PZD to jest porażka tam ludzie tam moderatorzy sprzedają licencje które mają trafić na konkurs lub też były wygrane w konkursie Smile

Taaa..... a nocą świecą w ciemności na niebiesko i przenikają przez ściany.... Cool
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
#13
rofl Grin
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości