Windows update - problem ??
#1
Witam Panowie Smile


Mam taki problem od jakiegoś czasu co zainstaluje z obrazu legalny windows PL 8.1  64 to po zainstalowaniu windows update nie widzi poprawek.Wyświetla tylko trwa wyszukiwanie aktualizacji i tak już od 30 minut ,dodam że wcześnie jak mi działał windows update to od razu wyświetlał jakie aktualizacje można ściągnąć .Już 3 raz instaluje z obrazu winde i jest to samo.Panowie jak to naprawić??
Odpowiedz
#2
Hej Sorgi,

Jest to dość popularny problem, w przypadku Windows 8/8.1.

Kontakt telefoniczny z Microsoftem, powinien rozwiązać problem.
Spróbuj też użyć poniższego narzędzia do resetowania usługi Windows Update:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
Witaj Mikołaj
Dziękuję za pomoc ale użycie narzędzia do resetowania usługi nie pomogło niestety ;(
Odpowiedz
#4
Mam zawsze identyczną sytuację tyle że na windows 7. WSUS Offline Update rozwiązuje problem.
It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Odpowiedz
#5
Microsoftowi udało się swego czasu zepsuć na tyle jedną z 'poprawek', że Windows Update mielił godzinami (w ramach ciekawostki - czytałem, że na Viście potrafił chodzić 3 dni, zanim znalazł aktualizacje. mój domowy rekord to około 30 godzin Suspicious) Ręczna instalacja aktualizacji powinna rozwiązać problem?

Rozumiem, że Windows 8 i nie aktualizujesz do 8.1?
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
#6
Dokładnie to Windows 8.1 64 bit PL.Co do WSUS Offline Update to jakoś nigdy nie miałem przekonania do oprogramowania firm trzecich,mam na myśli dodawanie po cichu jakiegoś syfu.Czy temu programowi WSUS Offline Update można zaufać ????.
Odpowiedz
#7
Nie spotkałem się jeszcze z tego typu zarzutami co do WSUS Offline, ale niestety pewności nigdy mieć nie można. Ja żyję nadzieją, że jakby coś niedobrego zaczeło się dziać, to ktoś by to zauważył.
It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości