BitDefender Internet Security na 6 miesięcy
#21
bierni86 napisał(a):a co z tym asquared 4.5? czytaliście to? ja generalnie poszedłem według wskazówek i działa tylko nie wiem czy to do końca legalne...


Nie polecam tego softu. Jako skaner na żądanie jest ok choć sypie fałszywkami ale wersja płatna ze strażnikiem w czasie rzeczywistym to porażka. Chodziłem po stronach na których Avast i inne programy widziały zagrożenie i blokowały pobieranie zainfekowanych plików a A-Squared milczał
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#22
mbm86 napisał(a):Nie polecam tego softu. Jako skaner na żądanie jest ok choć sypie fałszywkami ale wersja płatna ze strażnikiem w czasie rzeczywistym to porażka. Chodziłem po stronach na których Avast i inne programy widziały zagrożenie i blokowały pobieranie zainfekowanych plików a A-Squared milczał


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


czyli generalnie wersja free czym się różni od płatnej? na pewno nie ma strażnika w czasie rzeczywistym oraz nie aktualizuje się autmatycznie, jest ocś jeszcze?
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#23
Już nie mam BitDefendera :/
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#24
bierni86 napisał(a):
mbm86 napisał(a):Nie polecam tego softu. Jako skaner na żądanie jest ok choć sypie fałszywkami ale wersja płatna ze strażnikiem w czasie rzeczywistym to porażka. Chodziłem po stronach na których Avast i inne programy widziały zagrożenie i blokowały pobieranie zainfekowanych plików a A-Squared milczał


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


czyli generalnie wersja free czym się różni od płatnej? na pewno nie ma strażnika w czasie rzeczywistym oraz nie aktualizuje się autmatycznie, jest ocś jeszcze?


Wersja free to po prostu skaner na żądanie i nic więcej. Ma tyle samo sygnatur w bazie co wersja płatna. W wersji płatnej jest też moduł HiJack Free do monitorowania programów uruchomionych na kompie i tych w autostarcie. Generalnie nie warto instalować pełnej wersji bo są lepsze programy tego typu.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#25
mbm86 napisał(a):Generalnie nie warto instalować pełnej wersji bo są lepsze programy tego typu.


np.?
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#26
A-squared (płatna wersja) to prawie tak jak drugi antywirus na kompie a dzisiaj nie opłaca się już instalować osobnego programu antyspyware skoro programy antywirusowe wykrywają spyware/malware.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości