I znowu lipa z Adobe
#1
macie tutaj link:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


ja osobiście już go dawno nie używam
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#2
a czym flash playera można zastąpić?
Odpowiedz
#3
mi chodzi o program do pdf. używam foxita
flasha niczym nie zastąpisz może go zablokować jedynie w przeglądarce
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#4
Ja używam Foxit Reader Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#5
ja Adobebo jakbym miał się przejmować likami itp to bym kompa nie włączał bo w każdym programie coś się znajdzie.Jeszcze nigdy przez niby dziurę w programie nie miałem vira wyłącznie przez własne eksperumenty itp
Odpowiedz
#6
Dozamet1 napisał(a):ja Adobebo jakbym miał się przejmować likami itp to bym kompa nie włączał bo w każdym programie coś się znajdzie.Jeszcze nigdy przez niby dziurę w programie nie miałem vira wyłącznie przez własne eksperumenty itp


ja też jade na adobe.. jak bym się chciał wszystkim przejmować to bym chyba osiwiał Smile cały czas gdzieś znajdują jakieś luki..
Odpowiedz
#7
Ja wolę Foxita :-) Działa szybciej, nie zużywa tyle ramu, a różnicy w funkcjonalności nie ma Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#8
Również jada latami na adobeWink Kazdy program na luki więc się nie przejmuje za bardzoWink
Odpowiedz
#9
Ja od zawsze uzywam Adobe Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#10
No cóż do luk w adobe trzeba się po prostu przyzwyczaić. Grin
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#11
Ja parę miesięcy temu przesiadłem się z Adobe na PDF X-Change Viewer. Zajmuje mniej miejsca na dysku i ogólnie jest spoko
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#12
Serafin napisał(a):No cóż do luk w adobe trzeba się po prostu przyzwyczaić. Grin


tak jak i luk we wszystkim. Nie ma programu bez luk, taka prawda.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#13
only foxit reader
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości