Sony Xperia E5 - jakie macie zdanie?
#1
Pilne pytanie Smile Co sądzicie na temat smartfona Sony Xperia E5? Z opinii, które znalazłem raz wynika, że świetny...gdzie indziej, że dobry, "ale"...a inni jadą po nim, jak po łysej kobyle. Macie jakieś doświadczenia, uwagi?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
Jeśli chodzi o budżet poniżej tysiąca, wybrałbym Lenovo Moto G4 Wink, ale nie sugeruj się producentem, to tak naprawdę Motorola.

Zagraniczne recenzje są generalnie w pozytywnym tonie. Wiadomo, to nie jest luksusowa mydelniczka, ale generalnie plus. Pytanie tylko, czego domaga się użytkownik. Ekranu? Zdjęć? Wydajności? Dźwięku? Wykonania?
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#3
Jeśli zamierzasz kupić w tej cenie można dostać coś lepszego.
Odpowiedz
#4
To telefon oferowany przez operatora mojej żoniena wymianę...do tej pory przez lata używa Lumię 520 i nie chciała niczego zmieniać, więc dla niej to nie tylko zmiana sprzętu, ale i systemu i w ogóle przyzwyczajeń w korzystaniu z urządzenia. Ma być "łatwo, lekko i przyjemnie"...i już...i najlepiej bez awarii Smile
Dlatego pytam o ten telefon, bo nie ma noża na gardle i wcale nie musimy oferty przyjąć.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości