Inne CPUBalance Pro za darmo
#1
Cytat:CPUBalance to niewielkich rozmiarów narzędzie zwiększające wydajność komputera poprzez optymalizację parametrów pracy procesora. Optymalizacja ma miejsce szczególnie podczas wykonywania zadań, które mocno obciążają CPU.

CPUBalance został zaprojektowany w oparciu o nowoczesny i zaawansowany algorytm ProBalance gwarantujący wysoką skuteczność działania. Obsługa CPUBalance jest bardzo prosta i poradzą sobie z nią również początkujący użytkownicy.

[Obrazek: cpubalance_01000004.png]

Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Rejestracja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
czy ten program można porównać do Proccess Lasso ?
Odpowiedz
#3
To tylko jeden z modułów dostępnych w Proccess Lasso odpowiedzialny za obniżanie priorytetu dla procesów zbytnio obciążających CPU.
Odpowiedz
#4
Czyli lepszym rozwiązaniem ciągle jest Process Lasso ?
Odpowiedz
#5
Zależy co komu potrzeba Wink Process Lasso to pełny pakiet CPUBalance  to jego część ale co ma zrobić to robi.

Odpowiedz
#6
Dzięki Zord Smile
Odpowiedz
#7
Mam Proces Lasso lick dożywotnią kupiłem za śmiechowe grosze jak program powstawał Grin
W sumie dawno nie używałem od kiedy zacząłem ręcznie wyłączyć wodotryski ten program stał mi sie jak by mniej potrzebny Grin
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#8
czy ten program coś daje? jest jakaś różnica, przyspiesza działanie komputera -proszę o opinie jak ktoś korzysta....
Wisevector v3,05
Odpowiedz
#9
Na przyspieszenie kompa jest tylko 1 metoda kupić lepsze podzespoły
opcjonalnie wymienić system operacyjny lub wywalić złe/zalegające oprogramowanie.

Process Lasso nadajesz priorytety poszczególnym procesom dzięki czemu 1 aplikacja może być ważniejsze od 2 i ona dostanie więcje mocy i 1 dostęp do obliczeń procesorowych dzięki czemu przy obciążonym kompie ta i ta aplikacja może działać stabilniej w porównaniu do pozostałych bo ma ustawiony na wyższy priorytet niż pozostałe procesy.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#10
Trzeba być hardkorem, żeby bawić się w to. Szczególnie na Windowsie.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#11
Na linuksie gorzej, a na japcokach to nawet nie wiem czy się da, a na Windzie? Dzięki jej popularności o wiele łatwiej.
Odpowiedz
#12
Na paru programach działa ale sam system to priorytetów zbytnio nie wymusisz prędzej system wysypie się lub zawiesi.
Kiedyś z niego korzystałem jak miałem słabszy system i chciałem w photoshopie aby szybciej reagowała myszka..

To jest dobre jak masz musisz mieć uruchomionych parę ciężkich aplikacji i chcesz aby 1 chodziła szybciej kosztem innych.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#13
(20.03.2017, 02:00)rogacz napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Na linuksie gorzej, a na japcokach to nawet nie wiem czy się da, a na Windzie? Dzięki jej popularności o wiele łatwiej.
Problem w tym, że sami nie wiemy jak "dobrze" działa scheduler Windows. Ten system jest tak skonstruowany, że tylko on sam wie co dla niego dobre i nie warto mu pomagać. W sumie to o Windowsie wiemy tyle co Microsoft powie. Dlatego, lepiej nie wkładać ręki do czarnego pudełka.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#14
To czemu narzekasz skoro się boisz? Jak byś się nie bał byś znalazł rzeszę for z poradami Smile
Odpowiedz
#15
Pewnie dlatego, że na Linuksie wiadomo jaki planista procesów (a nawet I/O) tam jest domyślny i jakim algorytmem operuje... A ponieważ na Windowsie nic nie wiem, to niczego nie modyfikuje. To tak, jakby małpie dać jakieś mechaniczne ustrojstwo i dziwić się, że małpa nie ogarnia sprawy.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#16
"Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana" Wink Zwłaszcza ze tutaj ryzyko masz małe Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości