Windows Update Mini Tool
#1
Może używacie WUMT ? Jakie Wasze zdanie czy warto ? 

Według danych z sieci jest to jedyny sposób na automatyzm Windows Update w Windows 10. 

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Ja jak słyszę o update to po 3x sprawdzam w Autoruns czy jakiś nowy syf nie siedzi -,- prędzej coś dodatkowo wyłączę niż zostawię w10 na automatyzmie -,-
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#3
Ja też sprawdzam. Dzięki WUMT próbuje kontrolować Windows update.
Odpowiedz
#4
Napiszcie coś więcej o tym programie.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#5
Wszystko zrobiłem według linków:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pobrałem te dwie instalki Windows Update Mini Tool i Windows Update MiniTool Integrator z pierwszego linku. Wypakowałem te dwa Pliki. Na dysku C utworzyłem folder, oczywiście wszystko lepiej opisane w linku, WUMT i tam przeniosłem wypakowane WUMT - dwa pliki: wumt x64.exe i wumtx86.exe. W sieci można też znaleźć plik języka polskiego to wtedy też go wrzucamy w C\WUMT.
Następnie przechodzimy do gpedit.msc i w windows update zmieniamy jak w drugim linku na 2. Zapisujemy i zamykamy.
Kolejnie uruchamiamy Windows Update Minitool Integrator i Wybieramy C\WUMT. Wyskoczy okno do przetestowania i to wszystko.

W moim Windows 10 wyskakuje komunikat update do zainstalowania klikam na to i pokazuje mi co jest i wtedy decyduję co chcę zainstalować. Dzięki temu rozwiązaniu pozbyłem się całkowicie dowolnych instalacji Windows 10. Można w tym WUMT po pokazaniu aktualizacji ukryć te, których nie chcemy instalować.
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości