SecureIT
#1
Znalazłem na MajorGeeks.com przed chwilą zajawkę SecurIT ("nowość") - program dostał tam kilka najwyższych ocen. Macie jakieś zdanie na jego temat? Wygląda na kombajn i to wcale nie za ciężki, a przy tym właściwie kompletny.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
widzę że wszędzie ma wysokie noty ciekawe na jakim silniku jedzie
Odpowiedz
#3
ClamAV więc raczej bez rewelacji
Odpowiedz
#4
No właśnie...Clam jest tak samo często opluwany, a może nawet częściej, jak avast. A czytałem na forach, że to jednak antywirus o sporych mozliwościach...tyle ze niedoceniany.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#5
clamav na platformie windows jest cienkim zabezpieczeniem inaczej sie sprawa ma na macosx
ale i tam używany jest głównie do poszukiwania zagrożeń windowsowych
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#6
mogę go zainstalować i przetestowć bo i tak na tym kompie co siedzę format będzie
Odpowiedz
#7
polak900 napisał(a):clamav na platformie windows jest cienkim zabezpieczeniem inaczej sie sprawa ma na macosx
ale i tam używany jest głównie do poszukiwania zagrożeń windowsowych


Podobnie jest na Linuksie.
Odpowiedz
#8
adam_993 napisał(a):
polak900 napisał(a):clamav na platformie windows jest cienkim zabezpieczeniem inaczej sie sprawa ma na macosx
ale i tam używany jest głównie do poszukiwania zagrożeń windowsowych


Podobnie jest na Linuksie.


dokładnie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#9
A mnie się NOD burzy przy ściąganiu:
"prawdopodobnie nieznany wirus NewHeur_PE wirus" Grin
Pewnie FP ?
360 TSE
Odpowiedz
#10
strasznie dużo sobie życzą za support...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#11
adam_993 napisał(a):
polak900 napisał(a):clamav na platformie windows jest cienkim zabezpieczeniem inaczej sie sprawa ma na macosx
ale i tam używany jest głównie do poszukiwania zagrożeń windowsowych


Podobnie jest na Linuksie.


tylko na Linuksie jest tyle wirusów co kot napłakał.

Roofman: wyslij to do labu noda.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#12
@Dozamet
Spróbuj...jak możesz sprawdzić na żywym "organiźmie" i nie wadzi Ci to, będę zainteresowany wynikami Smile

@zord
Na tamtym rynku support za 23 dolce na rok to pewnie pikuś i ludziom to nie przeszkadza...ale popatrz, że wersja free różni się tylko brakiem supportu (w naszym kraju i tak pewnie bez sensu), brakiem modułu ochrony rodzicielskiej i modułu podkręcania systemu (są do tego programy za free)...a chcesz mieć to wszystko od nich? - to jedynie 71,40 USD Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#13
Plati napisał(a):Roofman: wyslij to do labu noda.

29MB mam do niech słać? Nie zbanują mnie za to? Grin
Chyba że do nich tylko link leci... jeszcze raz zassam, bo pokasowałem wszystko łącznie z dziennikami zapisu NODa.

edit: eee... wysiadam, ''przesłanie pliku do analizy nie powiodło się''
Niedługo skończy się licencja (w firmie) to daruje sobie NODa... za nerwowy jestem na ten program. Wyłączenie ochrony w czasie rzeczywistym też spowodowało komunikat o ''możliwej infekcji''.
Cuda na kiju (jak wyłączony to czemu rzuca komunikaty?)
360 TSE
Odpowiedz
#14
U mnie przez program też się nie da wysylac plikow do labu, jedynie przez email. Piec dni temu im wyslalem na maila i jeszcze nie odpisali Sad

Wyglada na to, że NOD lubi tylko VenomXa. Coraz bardziej jest to dla mnie podejrzane.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#15
Może nie jest zwykłym użytkownikiem...ale cichym udziałowcem firmy? Albo może nawet współtwórcą??? Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#16
pewnie pracuje tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#17
najpewniej w tym 2 oddziale Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#18
Jednym słowem "wykłada"....
Smile
A tak w ogóle to jesteśmy wstrętni...a mówią, że faceci nie plotkują...huehue Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości