Windowws 7 - ukończony
#41
Meir napisał(a):Mbm86,Mbm86...nie bądź dzieckiem...notebooki? Na notebooku mogę zrobić zamówienie w firmie...a nie pograć w wymagająca gierkęSmile Nie znam nastolatka który kupuje notebookaSmile,tak samo jak nie znam osoby która składa kompa w sklepie i kupuje system...


A czy wszyscy kupują komputery po to żeby grać ? Społeczeństwo się starzeje a nie dziecinnieje. Sprzedaż notebooków ostatnimi czasy mocno wzrosła a na laptopie z promocji w Media Markt za 1600 zł to za wiele sobie nie pograsz a takie właśnie laptopy sprzedają się najlepiej bo Polak lubi promocje.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#42
Mbm86-dzieciak na bierzmowanie nie wybiera sobie laptopa z promocji...tylko składajakiegoś "potwora"
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#43
Meir napisał(a):Mbm86,Mbm86...nie bądź dzieckiem...notebooki? Na notebooku mogę zrobić zamówienie w firmie...a nie pograć w wymagająca gierkęSmile Nie znam nastolatka który kupuje notebookaSmile,tak samo jak nie znam osoby która składa kompa w sklepie i kupuje system...


Ja składałem kompa w sklepie i wybierałem se system Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#44
Straight''art-to już nie moja wina,że rodziców naciągnąłeś na systemSmile
Za tą kaskę miałbyś jakieś ładne spodenki "Diesla"
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#45
Meir napisał(a):Mbm86-dzieciak na bierzmowanie nie wybiera sobie laptopa z promocji...tylko składajakiegoś "potwora"


Sam sobie wybiera ? choroba co za czasy, jak ja szedłem do bierzmowania to nie miałem możliwości wyboru prezentów
w takim razie skąd taki wzrost popularności notebooków ? aż tyle tych dzieciaków to jednak nie jest a bierzmowanie jest tylko raz w roku więc jest to raczej mały procent wszystkich kupujących
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#46
Meir napisał(a):Straight''art-to już nie moja wina,że rodziców naciągnąłeś na systemSmile
Za tą kaskę miałbyś jakieś ładne spodenki "Diesla"



Dokładnie to naciągnąłem Firmę mojej mamy Tongue

Ojca nie mam Craze Ale to nie ważne
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#47
Straight''art-przepraszam-nie wiedziałem...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#48
A za co masz przepraszać ?? Że mój ojciec miał sekretarkę Craze
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#49
Nie przejmuj się...każde zło wraca do człowieka ze zdwojoną siłą...wcześniej czy później.
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#50
straight'' art napisał(a):Ja nie jestem wkurzony, ale piszesz tak jakbyś ty by... Mam już Cię dosyuć.. uważasz, że we wszystkim co mówisz masz rację i każdy powinien popierać twoje zdanie. Może na forumowisku Cię słuchają, ale tutaj twoje zdanie wpada mi jednym uchem, a jeszcze szybciej wylatuje drugim.


Widać trafiłem w sedno Smile Czy ja się wymądrzam ? Chyba każdy wie czym jest Vista i dlaczego MS stworzył 7 . Nie bądź rozgoryczony po prostu pogódź się z prawdą...
Odpowiedz
#51
Po prostu daj mi spokój... Może kiedyś przejdę, ale nie muszę tego robić, jak ty mi mówisz, że system jest martwy i powinienem go wymienić...

Może jak się uda, to ten kupon na aktualizację do 7 wykorzystam na swoim kompie, a nie na lapku mamy.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#52
Dlaczego MS stworzył viste to wie chyba tylko MS
był sobie systemik nazywał się longhorn był szybki mało zasobożerny miał więcej funkcji niż vista był kompatybilny z xp ale z jakiegoś powodu go porzucili i zaczęli rozwijać tego molocha zwanego vista
Odpowiedz
#53
niestety się im vista nieudała ale win 7 już jest ok
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#54
Kolego ja nie namawiał cię abyś zmienił, pisałem , że prędzej czy później będziesz do tego zmuszony .Dlaczego XP jest wciąż żywy ? Dlatego , że Vista okazała się być słaba, jeśli 7 dorówna XP będziesz musiał zapomnieć o swoim systemie bo MS skupi się na 7 a Vista pójdzie w zapomnienie .
Odpowiedz
#55
W "Vobisie"-Windows 7 Professional za 1199 plnGrin
Wolałbym napaść bank...niż bulić tyle za system
Zapraszam do zakupów na Peb.plSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#56
I dziwią się , że w Polsce jest takie piractwo ! Chyba ktoś musiałby z byka spaść aby wydać ponad 1000 zł na system operacyjny ! Nie dość , że wielkie bezrobocie to nakładają takie ceny ! Chory kraj !
Odpowiedz
#57
aby tak dalej będzie więcej ludzi na legaluSmile
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#58
1200 zł ? Narzucili taką cenę jakby nasz kraj to nie Polska a Japonia ! Piractwo górą !
Odpowiedz
#59
i teraz nie dziwie się że ludzie w Polsce jadą na xp
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#60
polak900 napisał(a):i teraz nie dziwie się że ludzie w Polsce jadą na xp


Przede wszystkim jadą dlatego ,że system ten jest niezawodny .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości