Laptop uniwersalny do~3500zł
#1
Jak w temacie. Laptop bedzie służył do wszystkiego, proste gry, biurowo. WYmagania ? najlepiej 17 i dysk SSD. Ma być nowy i dostęony w sklepie stacjonarnym typu Media, RTV, X Kom itp itd. Budżet już raczej maksymalny i nie przewiduje dopłacać. Proszę nie proponować "a może używka" albo coś innego. Dzieki Smile
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
#2
A coś więcej na temat wymagań? Jaka ma być matryca, czy to ma być laptop multimedialny jednak, skoro do wszystkiego, czy jednak skupiamy się na biurze (jakim?). Przewidujesz mobilną pracę?

PS zapytaj się na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, bo tutaj będą Janusze, którzy mają jednego, jedynego laptopa i za wszelką cenę każą Ci kupić dokładnie ten model z którego oni korzystają. Bo on się zna na tym.
(16.01.2017, 14:27)Boniaszek napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

a może używka
No, ja bym sobie kupił prywatnie Mac Booka Pro :p. Jak sprzęt zadbany i szanowany to wyszedłbym lepiej niż na Acerze za 3000.
Nie wiem co wy macie do używanych laptopów (z leasingu czy używane macbooki od prywatnych użytkowników). Owszem, trzeba mocniej się postarać o dobry egzemplarz, ale po tych 2 latach będzie wiadomo czy konstrukcja udana, czy może grafika się odkleja :p.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#3
Matryca whatever. Sam nie jestem specem, praca mobilna raczej nie, czasem moze sie odpali offica gdzies indziej niz w domu ale rzadko. Czasem bedzie na nim grane w gry. Wazna jest dla mnie wydajnosc rowniez. Pytam o propozycje , wybor i tak nalezy do mnie i nawet jak janusz mi swojego zaproponuje to bede umial odzielic troll propozycje od tych konkretniejszych
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
#4
W tym rozmiarze trochę ciężko coś konkretnego znaleźć, większy wybór jest w 15 calach wydajniejsze z lepszym ekranem.
Odpowiedz
#5
Sprecyzuj jakie gry i czy serio bierzesz pod uwagę używki.
To ma ogromne znaczenie, w szczególności te gry - za tyle można dostać świetnego lapa biznesowej klasy, który będzie działał długo i wiele wytrzyma, można tez multimedialne coś, co szybko się rozleci.
Odpowiedz
#6
Nie wchodząc w głębsze analizy sprzętu, bo to temat rzeka, napiszę co ja kupiłem. 3 m-c temu nabyłem nowego Della Latitude 3550. Windows 7 + Windows 10 na płycie / i5 / 1T hdd / ekran mat 15,6/ brak napędu DVD / full HD. Cena: 3177. Kierowałem się jedynie jakością  trwałością i tym, żeby nie było na nim zbędnego oprogramowania. Info wrzucam dla ewentualnego porównania.
Zamawiałem w intercecie a odbierałem i płaciłem w stacjonarnym sklepie.
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
#7
Używki mnie nie interesują, rozumiem zalety ale należę do tego upartego rodzaju osób co chce miec wszystko nowe. Jesli chodzi o gry to gry typo MMo one nie sa zbt wymagajace, jakies LOLe czy hearthstony. Fifa najnowsza jakby dzialala byloby fajnie. Jesli 15 cali uwazacie za lepszy wybor nie ma problemu, mysle ze taki bedzie wystarczajacy. W zasadzie nawet bedzie to lepszy wybor po zastanowieniu.
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
#8
Lenovo Ideapad 700-15 SSD + HDD matowy ekran full HD, 4 rdzeniowy i5, gf 950

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#9
OS
Windows 7/8.1/10 - 64-Bit
CPU
Intel Core i3-2100 @ 3.1GHz or AMD Phenom II X4 965 @ 3.4 GHz
RAM
8GB
Hard drive space required
50.0 GB
Minimum supported video cards
NVIDIA GTX 460 or AMD Radeon R7 260

Minimalne do Fify z oficjalnej strony pomocy EA, jakby miało to pomóc Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
#10
FIFA odrazu podbija wymagania do zwykłej gamingówi.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#11
Dzięki M'cin ale nie przyda sie haha Grin to tylko podrzędna rzecz. Co do tego Lenovo to go widziałem na strone x komu i o nim intensywnie myslę. W porównaniu do innych procesorów on ma4 rdzenie. AKurat na takim detalach się nie znam ale jak ten Ideapad 700 wypada w porównaniu np

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Cenowo wiadomo lepiej ten 1. Dalem taki przyklad zeby ktos mi wypunktowal przewage jednego nad drugim. Bede wdzieczny a dzieki temu bede wiedzial w razie czego , co samemu szukac w ewentualnych innych modelach Smile

W/w Ideapad jest jednak bez windowsa wiec cena znaczaco wzrosnie poza moje mozliwosci. Jakies inne sugestie ? Chyba ze wiecie jak LEGALNIE zdobyc w miare tani windows ?
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
#12
Ja bym polecił coś trochę mocniejszego , do tego dołożyć SSD i fajna maszynka w tej cenie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Podświetlana klawiatura jak dla mnie duży plus,tu masz reckę tego sprzętu tylko na i7 ,ale to różnica niewielka, do tego ma matrycę IPS , szkoda tylko, że za szybą, ale jakość obrazu jest dość dobra.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#13
Polecił bym Ci w tej model

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Matryca FULL HD, mocne zawiasy, sztywność obudowy, prosta stylistyka, możliwość dodania dysku SSD na złączu M.2, bogactwo złączy, przyzwoite osiągi na baterii, brak drain baterii, wygodna klawiatura oraz touchpad.

Ewentualnie możesz przejrzeć zestawienie laptopów: 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości